Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most akkor inkontinencia,...

Ez most akkor inkontinencia, ilyen fiatalon (20)? Aki tud erről valamit, kérem segítsen!

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval az a baj, hogy ha pl. pisilek, és kijövök a wc-ről, sokszor van az, hogy pár csepp még utána 'kifolyik'. Pl. amikor lépek v ilyesmi. De nem mindig, mondjuk hetente egyszer, de van, hogy egy nap többször, és nagyon kellemetlen, sokszor alig várom, hogy hazaérjek. Ez most akkor inkontinencia? Mert ilyent konkrétan még nem olvastam, hogy valakinek ilyen lenne.

Köszii.


2010. okt. 18. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak tanácsot adhatok, hogyan javíts a helyzeteden. Végezz intim tornát. Tök egyszerű: ha pisilsz, próbáld meg megállítani a vizeleted, majd újra engedd, megint állítsd le, ahányszor csak lehet. Ezt simán, minden pisilésnél végezheted, erősödik a záróizom. Japánban a kislányoknak már kiskorukban tanítják, nincs is nálunk inkontinencia. Az, hogy a szexuális együttlétek alatt is hasznosítani lehet, az csak plusz. Tényleg! Lány vagy, mert csak a korod írtad. Ha fiú, akkor is ugyanezt az izomerősítőt lehet végezni.
2010. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az intim tornát mondtam volna én is, de azzal kiegészítem, hogy ezt soha ne szégyelld, mert Te ettől ugyanolyan értékes ember vagy mint bármelyik jó szándékú ember!!! Minden elképzelhető jót kívánok!!!
2010. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a gyors válaszokat, akkor kipróbálom, amit írtatok, remélem segíteni fog.
2010. okt. 18. 18:04
 4/4 anonim válasza:

Kedves első válaszadó!Az a módszer amit írtál csak a gátizomzat megéreztetésére szolgál, nem erősítésre.Komoly problémákhoz vezethet ha ezt rendszeresen gyakorolja.

A kérdezőnek pedig szerintem forduljon orvoshoz.

2011. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!