Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges h felfáztam?...

Lehetséges h felfáztam? Mindig olyan érzés mintha pisilnem kéne és mikor pisilek a végén égő, csipő érzés! Mit tehetnék? ( szedek fogamzásgátlót)

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
vigyázat,mert z petefészek gyulladás lehet!!nekem is így volt! ez pár naon belül elmúlhat,de ha 1 héten belül mégse,akkor irány nőgyógyász.nekem elmúlt gond nélkül,csak kellemetlen volt nagyon a csípős pisilés.
2009. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez hólyaghurut. Nekem is ez volt úgy 2 hete. Rögtön aznap kaptam rá gyógyszert, és másnapra már nem fájt. Majd valószínű véres vizeleted is lesz. Nekem volt. De csak egy napig az is.
2009. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is hólyaghurut.

Ezzel ménél hamarabb el kell menni orvoshoz(elég a háziorvoshoz is)és felírja a gyógyszert,amit szedned kell,de el küld vizeletvizsgálatra is.

Egy idő után vissza kell menni az orvoshoz,emellett elég sűrűn kell látogatni a vizeletvizsgálót is és nem el fog múlni!

2009. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És erre csak nőgyógyász írhat ki gyógyszert, vagy a házi orvos is? Én még sosem voltam nőgyógyásznál, de nálam most pont ez a probléma van.
2014. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!