Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátlót szedek már fél...

Fogamzásgátlót szedek már fél éve, és mostanában (az utóbbi 3 hónapban) az a panaszom, hogy görcsös érzés van a hasamban. (olyan szúró, nem túl erős, de zavaró görcsös érzés) Csak érdeklődöm, hogy van-e okom a félelemre? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Most olvasgattam erről itt az oldalon, és nagyon megijedtem!

itt egy link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


2011. szept. 22. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál, aki mondta hogy keressem fel ha a panaszaimat továbbra is tapasztalom. Tegnap voltam időpontért, de közölte velem a recepciós nő hogy nem tud adni sajnos időpontot! Most voltam tesztért, de túl drága volt, azt majd csak holnap veszek. :(
2011. szept. 22. 16:02
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha nem biztos, akkor mi más lehetséges?
2011. szept. 22. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha voltal dokinal, es nem mondott egyebet, csak azt hogy ha tovabbra is fent allnak a tuneteid menj vissza. En vennek egy tesztet, es az eredmenytol fuggetlenul visszamennek. Vannak mar olcsobb tesztek is, de ahhoz hogy megnyugodj mindenkepp csinalj egyet, es utana irany a doki.
2011. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!