Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és még mindig...

14 éves vagyok és még mindig nincs meg a menstruációm. Kb mikorra lehet várni h megjöjjön a melleim 10-12éves koromba kezdtek nőni, ha ez számít. És valamivel nem lehetne gyorsítani h megjöjjön? És van olyan h 1 nő egész életében nem fog menstruálni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és még mindig nincs meg a menstruációm.Az osztályból már mindenkinek meg van csak nekem nincs.Kérlek segitsetek!Egy kétségbe esett lány :(
2009. jan. 2. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Van aki később érő típus, és csak 17-18 éves korában kezd menstruálni. Persze lehet hogy valami betegség van a háttérben, ha nagyon aggódsz menj el gyereknőgyógyászhoz.
2009. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne izgulj, minden no màs,mindenkinek màs a fejlodèsi ritmusa.èn 15 èves màr règ elmultam(16 mèg nem voltam),mikor eloszor megjott.13-14 èvesen èn is elkezdtem fèlni,mint most te,hogy uristen mi a baj velem.Elmentem anyu nogyogyàszàhoz,aki csinàlt ultrahangot,megmondta h minden okè,csak èn kèsobb èro tipus vagyok,kisebb volt a mèhem is pl,min az àtlag.A melleim nekem is elkezdtek noni,de a mai napig kismellu vagyok.De azt mondta a doki minden megvan,ami a menzeszhez kell.Utàna 15 èvesen meg is jott,ès azota is rendesen jon,ngyon pontos mensim volt addig is,amig fogamzàsgàtlot nem kezdtem el szedni,most plàne az.Szoval ne izgulj, èn ugyanolyan helyzeben voltam,mint te,engem is zavart h màr minden baràtnomnek megvolt,nekem meg nem.Ha az megnyugtat esetleg menj el te is egy ilyen ultrahangra.Ha 16-17 èves korodig nem jon meg,mindenkèpp vizsgàltasd meg magad,de sztem semmi baj,csak te is ilyen kèson èro tipus vagy,mint èn voltam.

Remèlem sikerult kicsit megnyugtatni.

Udv/ 21 èves làny

2009. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az előttem szólónak. ne aggódj. szerintem nicns betegség a háttérben hanem inkább későn érő tipus vagy. én is 14 vok és még nincs :S

én meg azt mondom örülj ha később jön meg... :)

2009. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön ha jönnie kell....Ne izgulj...:)Addig is örülj, nem a legnagyobb öröm elviselni a görcsöket stb...
2009. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmultam már 14 mikor először megjött. Nyugi, neked is meg fog :)
2009. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget már kezdek megnyugodni :)
2009. jan. 2. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jujj..nekem 16 évesen jött meg előszőr, és én is ugyanezeken gondolkoztam hogy biztos nekem soha nem fog megjönni, de persze az osztálytársaimnak már régóta megvan..neaggódj, ha jól emléxem akkor 15 éves korodig bőven ráérsz, utána meg ha gondolod elmehetsz nőgyógászhoz.
2009. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az együtt érzést
2009. jan. 7. 15:30
 9/10 anonim válasza:
100%

Szia, én is ezzel a gonddal küzdök, és is elmúltam már 14 éves és ősszel leszek 15. Nekem sem jött még meg, de már minden lánynak megvan legalább 1 éve az osztályomból :(

Viszont nőgyógyászhoz meg nem merek elmenni, pále azért nem mert a legközelebbi pont férfi.. :(

2010. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyugi szerintem neked is már nem sokára megjönn.Én télen töltöttem be a 15-öt és pár nappal előtte meg is jött :)).Fel a fejjel :) Én tudom mit érzel.
2010. márc. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!