Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruációm!...

Rendszertelen a menstruációm! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Fáj néha a hasam, a derekam, mintha megjönne és mégsem. Nem ez az első eset. Évek óta nagyon ritkán jön meg pontosan. Van, hogy 2 hónapot is kimarad. Nem vagyok terhes, az tuti. Van valaki hasonló helyzetben? Valami ötlet? Vagy ez nem lehet gond majd gyerekvállalásnál? Nőgyógyásznál is voltam, de nem mondott rá semmit, hogy miért rendszertelen.


23/L


2011. nov. 25. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondot jelenthet a gyerekvállalásnál. Hasonló tüneteim voltak, végül hormonkezeléssel lett gyerekem. Nem mondták meg mi volt a baj nekem se A szülés után a mensim nagyjából helyreállt, mióta lefogytam azóta meg teljesen pontosan jön. Számtalan dolog okozhatja érdemes volna kivizsgáltatnod.
2011. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak azóta rendszeres, mióta fog.gátlót szedek. Azelőtt, magyarán 18 éves koromig rendszertelen volt, mint a tiéd.
2011. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második: Most sem rendszeres, mert a te ciklusod nem is működik. Teljesen a tabletta szabályozza. Ha nem 21 napig szednéd, hanem 28 napig, akkor egy héttel hosszabb lenne a ciklusod. Ha kevesebb ideig, akkor meg annyival kevesebb...

Ezt csak azért mondom, mert sokan nem tudják, hogy a tabletta csak elfedi a problémát, de nem oldja meg. Ha abbahagyod, akkor ugyanolyan lesz, mint előtte olt, vagy sokszor még rosszabb...

2011. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 29 éves vagyok és soha nem volt rendszeres menstruációm. Eleinte a dokik a túl sok sport + stresszre gondoltak, aztán megvátozott az életem és biztos azért... Gyógyszert szedtem, de amint abbahagytam megint kimaradt vagy rendszertelen volt. Aztán pár hónapja kiderült, hogy Policisztás ovárium szindrómám van. Főleg akkor leszek gondban ha gyereket szeretnék, mert csak hormonok mellett van esélyem a doki szerint. De érdemes jól kivizsgálni, mert lehet más is ciszta, fertőzés stb.
2011. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!