Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció?

Első menstruáció?

Figyelt kérdés
Nyáron jött meg legelőször a húgomnak a menstruációja és hét napig tartott kb, de nagyon kevés vér jött neki. Legutóbb meg kellett volna jönnie neki, de nem jött meg, és elvileg most kb egy hete kellett volna harmadjára megjönnie, de nem jött meg neki. Ez így normális? Kérlek segítsetek. A húgom 12 éves amúgy

2023. okt. 12. 21:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Igen, még nem állt be neki rendesen. Nekem is volt, hogy megjött és utána 3 hónapig nem. Idővel be fog állni
2023. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nekem is volt hasonló, egy egész hónapot kihagyott. De egyébként ez tényleg be fog állni, kell neki idő:)


17/L

2023. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
2 es, neked akkor már görcsölt is?
2023. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Évekbe telik, mire nagyjából pontos lesz egy ciklus. Ezt a legtöbb nő tudni szokta.
2023. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elejen meg az is belefer, hogy az elso utan felev kimarad, az is, hogy barnazassal indul.
2023. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy egész életében ilyen kusza lesz (mint nekem).

Nőgyógyász fogamzásgátlóval tudja beállítani, én mondtam hogy köszönöm nem kérem. Együtt lehet élni ezzel is, de igen, általában beáll pár év alatt.

2023. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a kérdést vajon mi indokolta kiemelni? Szerintem becsülettel meg lett válaszolva még a feltevésekor helyes válaszokkal...
2023. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!