Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális menstruáció első...

Ez normális menstruáció első napján?

Figyelt kérdés
27 éves 2 gyermekes nő vagyok,vékony testalkatú. Már kamasz koromban is nagyon borzalmas volt a menstruáció első napja,de azt mondták, ha szülök biztos "jobb" lesz. Nem lett,sajnos ugyanúgy szenvedés az egész. Már mielőtt megjön fajdogál az alhasam,de tűrhetően nem veszek be rá gyógyszert,émelygés,vagy hatalmas étvágy váltogatja egymást hónapról hónapra. Na amikor viszont megjon,olyan erős görcs,émelygés, étvágytalanság, és gyengeség,de annyira hogy a napi teendőimet alig tudom megcsinálni. Van,hogy 2 x is kell be vennem fájdalom csillapítót egy nap alatt mert annyira fáj a hasam. Ez még a normál tartományba tartozik,vagy inkább menjek orvoshoz?
2023. okt. 11. 13:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: a többi nap már nem ennyire vészes,3.naptól szinte nem is érzem.
2023. okt. 11. 13:41
 2/3 anonim ***** válasza:
10%

Én is beveszek gyógyszert ha kell többet. Én is szültem. Így viszont bírom a napot.


Cinkvitamint egyél menzesz előtt egy héttel már, az nekem sokat segít!

2023. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális. Nem vagyunk gépek, teljesen oké, ha fáj - ha jobban fáj, az is.
2023. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!