Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Libidó problémára megoldás?

Libidó problémára megoldás?

Figyelt kérdés

Harmincas éveim elején járok és a libidóm teljesen a nullán van. Régóta nem érzem azt a bizonyost. Kb. 2 éve hagytam abba 10 év után a fogamzásgátlót, tavaly volt egy sikertelen terhességem, idén egy sikeres terhességből egy szülés. Már azelőtt elmúlt a libidó mielőtt a gyógyszert abbahagytam. Mindig vártam hogy “na majd most” visszatér de sajnos még mindig nem..

Már a maszturbációt sem kívánom pár hónapja pedig az még valamennyire “kellett”..

Párkapcsolatilag nem történt változás, orvosi segítséget nem szeretnék, inkább valami más alternatívát..ha létezik.


2023. okt. 16. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Idén szültel. Ez ilyenkor teljesen normális.
2023. okt. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyik baratnom sem birt a szexre gondolni honapokig szules utan. Marmint nem pasi vagyok, baratno. Bevallottak, meseltek.
2023. okt. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A problémám már bőven a szülés előtt kezdődött..
2023. okt. 16. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne hormonokat nézetni vérből. A női hormonok hiánya vagy többlete okozhat ilyen tüneteket.
2023. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hormonokat mindenképpen meg kell nézni. Nem szedsz most valamilyen gyógyszert? Annak is lehet ilyen mellékhatása.
2023. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!