Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van megoldás erre a problémára...

Van megoldás erre a problémára? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben gombás fertőzésem volt,kaptam Klion kúpot,és Canesten kenőcsöt..Akkor egy 4 hónapig tünetmentes voltam,majd azóta 6x visszatért ugyanez a problémám..3-4 féle talettát kaptam már,a nevüket pontosan nem tudom,2 tabletta volt mind a kettőben,plusz a Pimafucort nevű krémet kaptam melléjük.. Állandóan visszatér ez a problémám,és már annyira tanácstalan vagyok,hogy arra gondoltam,kipróbálom a Canesten Kombit,hátha történik valami pozitív változás.Viszont a mellékletben nem találtam leírást arról,hogy ennyi gyógyszer után használhatom-e.

Valaki tud mondani erről valamit,vagy esetleg egy végleges megoldást erre a problémára?

Előre is köszönöm


2013. nov. 19. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
h ezek nem segitettek akkor a canesten nem lesz elég, az aa leggyengébb szer. Még terhesség alatt is lehet ahsználni és nem kell hozzá recept sem. Ki lett etnyésztve hogy myilen gomba? ha pl candida akkor diéta nélkül sosem fog elmulni. Én 2 évig szenvedtem vele mire kiderült hoyg ezért tér vissza havonta. A másik ami okozhatja az a fogamzásgátló ha szedsz.
2013. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!