Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak a tüneteim?

Mire utalhatnak a tüneteim?

Figyelt kérdés
2 napja azt vettem észre mintha folyamatosan pisilnem kellene. Ha elmegyek mosdóba akkor tudok is, csípő érzés nincsen, mint egy húgyúti fertőzésnél, de amint pisiltem, rögtön megint olyan érzésem van, hogy kell. Talán mintha egy kis bizsergést is éreznék a nemiszervemnél (ok nélkül). Amikor valamivel lefoglalom magam és ,,megfeletkezem” róla, akkor nem tűnik fel hogy lenne probléma. De amint nem foglalkozom mással, megint előjön. Van esetleg ötlet, hogy mi lehet? Nem csíp, így nem mondanám húgyúti fertőzésnek, nem viszket, így gombás/bakteriális fertőzésnek sem.
2023. okt. 16. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól mert nem csíp, meg ugyanúgy húgyuti fertőzés. Nekem is volt ilyen, pár napig tartott. Sok folyadék és tőzegafonya hatására aztán elmúlt szerencsére.


Ja, és egy igen stresszes időszak állt mögöttem, amikor elojott. 🤔

2023. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bar fertozesem is volt mar egyszer, nalam ez idegalapon van. Stressz mellett akkor tortenik, ha otthon vagyok, es bar van dolgom, nem koti le a figyelmem. Ez azert idegi biztosan, marmint nalam, mert ha nem vagyok otthon, eszembe se jut, csak ha tenyleg kell tobb ora mulva.

Nalam odaig fajult, hogy kereskedelmi adot nezve minden reklamnal kell pisilnem, de ha nincs reklam, eszembe de jut.

2023. okt. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!