Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak a tüneteim? 21/l

Mire utalhatnak a tüneteim? 21/l

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja égő, viszkető érzést kezdtem el tapasztalni az alsóbb testtájaim felé. Elég kényelmetlenül érzem magamat és néha konkrét fájdalmat is érzek. Folyásom nem igen van, az inkább átlátszó és nincs kellemetlen illata, viszont folyamatos. Anyám egyből rávágta, hogy herpeszt kaptam. Azért én ennyire komolynak nem érzem a problémát. Milyen lehetőségek lehetnek. Minden nemi betegség kizárható, mert nincs nemi életem! Viszont ha rákeresek egyből ezt a lehetőséget dobja fel minden oldal, szóval segítség, nem akarok orvoshoz rohanni mindenáron!

2014. aug. 18. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltál strandon mostanában? Ott is be lehet kapni ezt azt. Én azért elmennék orvoshoz, nem lenne jobb minél előbb megszabadulni ettől a kellemetlen érzéstől?
2014. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Így sajnos látatlanba nem lehet mondani csak annyit,hogy go doki.

Ügyeletre is mehetsz vele,ellátnak!

Addig tudom ajánlani a hüvelyflóra visszaállító gélt,intim lemosót használj.

A lenti testtájon van valami látható tünet?Érzel valamit?

Vagy csak olyan,mintha kidörzsölődött volna?

2014. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
A folyás jöhet később is. Nem biztos, hogy egyszerre jelentkezik. Ne várd ki míg olyan lesz mint a túró és legszívesebben jeget dugnál a hüvelyedbe, hogy enyhítsd a viszketést.
2014. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

Drága kérdező, valószínűleg fertőzésed van. Ezzel pedig orvoshoz kell menni. Lehet gomba vagy baktérium, vagy vegyes fertőzés, az élősködős fertőzés a nemi élet hiánya miatt kizárható.

A baktériumhoz és a gombához azonban nem kell nemi élet. A bélrendszeredben tömegével élnek olyan baktériumok és gombák, amik a hüvelyben kórokozó hatásúak. A hüvely a végbél közelsége miatt folyamatosan ki van téve a támadásaiknak, ami ellen a hüvely normál flórája védekezik. Ha a hüvely normális flórája megbillen, már kész is a fertőzés, és ehhez nem kell semmilyen "ok", se szex, se wc, se uszoda. Akár stressz, észre nem vett betegség, vagy bármi más miatt történhet ilyen.


Tessék orvoshoz menni, mert a kezeletlen hüvelyi fertőzés (azon kívül, hogy alapvető higiéniai kérdés is) csúnya kövekezményekkel járhat.

2014. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!