Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapja nagyon râ kaptam a...

3 hónapja nagyon râ kaptam a piàra, cigire és a kàvèra meg az egészségtelen ételek fogyasztására ,viszont mozgok sokat. Mit tegyek? Milyen bajom lesz belőle ha így folytatom? Még fiatal vagyok.

Figyelt kérdés

Régebben is ittam direkt titokban hogy hú de meno vagyok hogy iszok , 2 hétig ittam minden reggel előfordult 2 éve ilyen többször is, de bármikor le tudtam àllni így van a cigivel is ; 1 éve még kibírtam bàrmennyi napot rosszullét nélkül ha nem gyújtottam râ.

Édességet is sokat ettem tavaly is sajna; de akkor még akármikor le tudtam àllni azzal is. Mi történhetett velem?


Edzeni viszont többet edzek mint tavaly. 3 éve élek így most van az, hogy már nem tudom irányítani és a fiókomba a szobámba kis piás üvegek vannak, és csokik és cigik.

Kàvé után is egyfolytában kattogok. Szörnyű.


Egész nap már szinte csak a kajára, cigire, és a piàra tudok gondolni.



2023. okt. 16. 15:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Màr az edzés se nagyon tereli el a gondolataimat.
2023. okt. 16. 15:15
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg a colat is iszom sokat sajna. Energia italt csak havi 1x szerencsére.
2023. okt. 16. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2023. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oda sokáig jártam egy időben de semmi haszna nem volt.
2023. okt. 16. 15:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt hogy le àlltam mindennel egy napig de akkor meg ütöttem vertem idegességemben a környezetemben lévőket.
2023. okt. 16. 15:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Már nagyon ki vagyok készülve!!
2023. okt. 16. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen nehéz is leírni, sajáterőből lekell tenned mindent ami káros az egészségednek! Válasz egy napot amikor leteszel mindent, és nem gondolsz rá többet. Ha nem megy, akkor egyeként fogod lerakni ezeket.
2023. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!