Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészségtelen az...

Mennyire egészségtelen az energiaital(hell) fogyasztása?

Figyelt kérdés
Nyilván nem egészséges ezt tudom de milyen problémákat okoz? Nőként veszélyes lehet a teherbeesesre? (még nem vagyok terhes de idővel szeretnék gyereket)

2023. jan. 11. 12:44
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
77%

Nekem csak szívritmus zavarom lett tőle, amúgy semmi extra :D

Viccen kívül, néha 1-1 dobozzal nem vészes, nem károsabb, mint a többi cukorral teli lötyi. Én régen csúnyán ráfüggtem, anyám a munkahelyéről szinte ingyen hozta kartonszám, én meg olyan helyzetben voltam, hogy a lehető legkevesebb alvással kellett túlélnem, szóval mennyei mannaként töltöttem magamba, mígnem kórház lett a vége.

2023. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pekka ***** válasza:
100%

Ha a kérdésedet a Google keresőbe írod, akkor azonnal megkapod a részletes választ.

De röviden összefoglalva, szinte csak káros hatása van a testre. Nyilván nem akkor, ha mondjuk hetente iszol egyet, de napi szinten fogyasztva az idegrendszeri károsodástól a veseelégtelenségig bármit okozhat.

2023. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Napi 1 doboz a normál adak.

Rá is van írva.

2023. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Igazából akkor káros, ha van valamilyen betegséged, vagy van olyan érrendszeri problémád amiről nincs tudomásod, esetleg cukorbetegség, vagy megszokásból iszod, függsz tőle. Alapvetően mértéktelenül minden káros.
2023. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát en regen is figyeltem ra hogy 1nap max 1 doboz, viszont azt heti 5x....utobbi idoben hanyagoltam viszon most ujra megkivantam mert olyan jol esik de szigoruan egy heten 1et iszok csak mert felek hogy hosszutavon bajt okoz

Csak ettol a heti 1tol is megfordult bennem hogy meg ez is sok talan es egyaltalan nem kene, nyilvan az lenne a legjobb de olyan jol esik reggel, foleg egy meleg nyari napon

2023. jan. 11. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Heti egy fiatal korban szerintem belefér. Én, ha minden nap ittam egyet reggelente szívdobogásra ébredtem és rendkívül ingerlékeny lettem tőle. Volt olyan, hogy megittam és le kellett feküdnöm utánna. Volt olyan is, hogy a munkámat be kellett fejezni, mert annyira szédültem. Azóta havonta egyszer iszok.
2023. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom /tünetem nem lett tőle akkor se mikor sokat ittam, most 23 vagyok és akkor szoktam rá amikor el kezdtem dolgozni bár inkább az íze miatt iszom mivel hatását nem érzem, ugyan így a kávét is de abból is csak 1nap 1szer és azt is gyengén
2023. jan. 11. 14:15
 8/11 anonim ***** válasza:
9 éve minden áldott nap megiszom egy energiaitalt. Még soha semmi bajom nem volt tőle. 32 éves vagyok.
2023. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Napi egy max.2 nem káros, de a 3-4-5... már nagyon káros!
2023. febr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semennyire napi 1 még jót is tesz!
2023. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!