Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ülve fingasz és nem hátrafe...

Ha ülve fingasz és nem hátrafelé megy a gáz hanem előre akkor nemkaphatsz hüvelyfertőzést?

Figyelt kérdés
már nagyon sokat gyötrődtem ezen a kérdésen :(((
2010. okt. 18. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak levegő, amúgy nekem sajna sokat jön úgy :(
2010. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert az csak gáz. Ha kaki megy a puncidba, akkor már lehet hüvely fertőzés.
2010. okt. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 F Szilvia válasza:
hahahaha
2010. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
28%
de kaphatsz és a szemed is kifolyik
2011. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
diszkréten dőlj egy kicsit oldalra, kecsesen emeld meg a segged, és akkor kitalál hátra is...csak vigyázz, nehogy nagyot szóljon véletlenül:))
2011. szept. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólókkal egyetértek, az csak gáz. Viszont a fekáliával vigyázni kell, szigorúan előlről hátrafelé szabad törölni "utána", mert ha a fekália bekerül a hüvelybe (vagy környékére) komoly fertőzést tud okozni.
2011. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
35%

an ők miért paráznak ennyi mindentől???+ túlreagáltok mindent mégis mialófaszbajod lenne attól hogy kaki/metán+klórgáz+erjedéssel keltkező gázok jutnak be oda?


válasz: semmi az egyégadta világon SEMMI ha tudnátok a fiuk mi mindenhova dugják a himbilimbit na nem tom mit szólnátok

2011. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Baromira ciki volt amikor bnőm vacsorázás közbe elengedte a a vadgalambot.... :/ XĐ
2012. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Menj le kutyába húzd szét a farpofáidat és úgy rotyogtass... nyílegyensen kihúz belőled a levegő!
2012. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Klórgáz??? Az meg hogy kerülne oda? Ha onnan klór jönne, az már régen rossz. Jó nagy észlény lehet aki ezt írta!
2016. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!