Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínűleg elkaptam valami...

Valószínűleg elkaptam valami hüvelyfertőzést vagy gombát. El fog múlni magától? (17 vagyok)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok (nem élek nemi életet viszont uszodába járok, valamint tampont használok és épp pár napja múlt el a menstruációm). Erős égető érzést érzek nyilván valamilyen fertőzést szedhettem össze :S ezzel mindenképp nőgyógyászhoz kell menni? Esetleg van valami amivel itthon is tudnám kezelni akár csak tünetek csillapítására? (pl kamilla tea?)
2010. márc. 17. 22:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jaa és különösebb hüvelyfolyás nincs, csak az erős égető érzés.
2010. márc. 17. 22:46
 2/11 anonim válasza:

hm, szerintem ne kísérletezz, menj nőgyógyászhoz nem lesz semmi gond:)

soksok jobbulást!

2010. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
háát lehet az lesz :s sosem voltam még nőgyógyásznál. tudom előbb utóbb túl kell esni rajta de nem akartam most... de hogy aztán esetleg egy fertőzés miatt később bajom legyen még kevésbé akarom. csak ha van lehetőség hogy itthon kezeljem akkor inkább azt.
2010. márc. 17. 22:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Canesten krémet próbáld ki nekem hatott és már azonnal jobb volt.Recept nélkül lehet kapni ,de ha nem múlik pár napon belül irány a doki :)
2010. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
canesten combi vagy a sima canesten krém?
2010. márc. 17. 23:20
 6/11 anonim ***** válasza:

vegyél kombit

kenegesd vele és közbe 3 napig minden éjszaka egy egy hüvejkúpot fel kell helyezni

reggelre a kúp vagy tabletta nemtudommár.. kifolyik ezért tegyél oda egy betétet

nekem mindig elmulasztotta az ilyeneket

2010. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha nincs semmi folyás, akkor jó a Génia hövelykúp is! Éjszakára kell használni, próbáld meg!
2010. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha rendszeresen jársz úszni,és ezt most sikerül kikezelni mindenképpen javaslom azt a csak gyógynövényeket tartalmazó antibakteriális szappant, mellyel ez megelőzhető. Én is minden uszi után szenvedtem, amióta ezt használom 4 éve nem volt ilyen problémám
2010. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobb orvoshoz menni. A Canesten csak akkor jó, ha gomba okozza a bajt, de ha baktérium vagy protozoon, akkor sz.rt sem ér...
2010. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyankor, amikor senki sincs a patikában (kora reggel vagy zárás előtt) ugyanezt elmondod a patikusnak. És ő megmondja, hogy melyik gyógyszer vagy mi, vagy jobb, ha orvoshoz fordulsz.
2010. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!