Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyakran kell(ene)...

Milyen gyakran kell(ene) betétet cserélni?

Figyelt kérdés

Tudom, ahogy nekem komfortos és minél gyakrabban a higiénia miatt, de pont azt érzem hogy ezt tolom túl. Az élet minden területén jellemző ez rám sajnos, fertőtlenítek, rengeteget tisztálkodok, ha megizzadtam is azonnal elvonulok és fújok egy kis dezodort 😅

Szóval ha megvan is állandóan parázok a fertőzéstől meg a szagoktól, mindig kicserélem, ha elmegyek pisilni, de ha nem akkor sincs bent 2 max 3 óránál tovább. Sokszor úgy dobom ki, hogy alig van még rajta és hiába nem vág földhöz az összeg, azért valahol pazarlásnak érzem a napi 6-7 betéteket, főleg egy gyengébb mensinél. És belegondoltam, hogy az éjszakai viszont simán bent van 6-8 órát mégse szedek vele össze semmilyen fertőzést soha.

Ezzel most nyilván nem azt akarom mondani, hogy innentől nap közben is 6-8 óráig bent hagynám 😅 inkább valami arany középutat szeretnék.



2023. okt. 17. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Böven elég ha 4-5 óránként csereled. Nem lesz semmi bajod tőle, főleg ha ennyire tisztán tartod magad.
2023. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Elso 2 nap kb olyan 3-5 orankent cserelem, akkor amikor mar nagyjabol megtelik. Vagy legalabbis kenyelmetlen erzes mar.

A 2. naptol kezdve pedig nem is egeszsegugyi betetet hasznalok, hanem vastagabb tisztasagit (3 vagy a 4 cseppes, markatol fugg, de ez szamit vastagabbnak), mert keves verzesem van.

Esetleg probald ki, hatha kenyelmesebb neked is.

2023. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak amolyan 2. védelmi vonalnak van bent a betét a tampon alatt. Tehát az esetek többségében épphogy lesz rajta egy kevés vér. Úgyhogy én este fürdés után szoktam betenni és azt következő este veszem ki fürdés előtt.
2023. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!