Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már, hogy valaki kijött...

Volt már, hogy valaki kijött a hüvelygyulladásból úgy, hogy orvosi kontroll előtt semmi ilyesmi tünetet nem észlelt, de az orvos beborította a ph-ját valami sz. R antibiotikummal, és ettől lett beteg? Mitől gyógyultatok meg?

Figyelt kérdés

Légyszi írjatok gyógyszernevet, ph- helyreállítóval együtt.

Olyan kéne, ami tényleg segített, és nem jobban lebetegíti az embert a mellékhatásaival. Esetleg egy jó orvost, akinek ez a szakterülete, és nem találgatás alapján ír fel nem megfelelő gyógyszereket?



2023. okt. 18. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem voltam ilyen helyzetben, de nagyon kíváncsi lettem a tiédre, mi az hogy a vizsgálaton talált valamit? Nőgyógyász? Volt citológia talán? Kenetvétel amire felírta az antiobiot? :O


Nekem semmit sem írt fel múltkor de nagyon fájt a méhnyakszűrés... :( Utána még 1 héttel is fájt! :(


Most meg felfáztam... nem hittem h nagy a baj, nem tudtam miért fájdogál a hasam, ráfogtam a peteérésre mert mostanában lenne... Erre ma véreset pisiltem. :(


Én most Suprexet kapok, nem tudom, hogy ez jó lesz-e rá, mindenesetre: PROBIOTIKUM, hat amúgy a hüvelyre is jótékonyan, és a gombák ellen is hat! ;) Amióta szedek pár havonta 2 hetes kúrákat, nem voltan felfázva, ez most nem tudom, hogy sikerült, talán azért, mert elkaptam a hasmenős vírust és nem figyeltem magamra lent... :/

2023. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy enyhe köztes vérzés tünettel, az ördög nem alszik alapon mentem el egy nőgyógyászhoz, amúgy ezen az egy tüneten kívül semmi más nem volt nálam, egészségérzetem volt. Erre ő felfedezett hüvelygyulladast, amire felírt egy kevert fertőzésre jó gyógyszert, és ajánlott utána gynophillust. Az előbbitől továbbra is jól voktam, ám az a sz.r gynophillus totál megbetegített. Eztán visszamentem hozzá, arra tippelt, hogy allergia lehet, és azt mondta ezt követően, hogy nem tudja, hogy gomba, vagy baktérium, de szerinte gomba. Aztán tovább romlott az állapotom, totál begyulladt még a petefészkem is. Cytologiam p2 volt a sz. R gynophillus elott. Ez 1 honapra ra p3-ra, romlott. Hpv tipizálásom negativ lett hála istennek. Cns-t írt fel eztán egy másik, az pedig totál lemarta a gyulladt nyálkahártyám, lépni alig bírtam, magam vásárolt sebre való szerrel gyógyultak meg a sebeim. Maradt a vörösség, hál égnek nagy fájdalom elmúlt. Rettegek az eset óta ezektől a kúpoktól, és a dilettans nőgyógyászoktól is. Azonban ezt a gyulladt színt el kene tüntetnem.
2023. okt. 20. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Úristen. :( ezt olvasni is rémes volt. Nem tudom, hogy a színnel mit tudsz kezdeni, ami házi praktika. :/


Önmagában a P3 nem a világvége, tényleg a gyulladást jelezte a méhszájadon, simán vissza tud zökkenni P2-re úgy vélem.^^

2023. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!