Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért leszek ennyire rosszul...

Miért leszek ennyire rosszul a hidegtől?

Figyelt kérdés

Egy eset a sok közül:

Tegnap kimentem a szobámból a folyósóra beszélni valakivel. Ott hűvös volt (17 fok kb) és éreztem, hogy fázik a lábam, hogy nem esik jól az a hőmérséklet. 10 perc múlva brutál erős alhasi görcsöm lett, hányingerem, forróságérzetem, szédültem, ha nem ültem volna le, biztos, hogy elájultam volna. Bevettem görcsoldót és a görccsel együtt minden tünetem elmúlt. Voltam már felfázva, ez tuti nem az. Régebben is volt már hasonló, de egy ideje szinte mindennapos. Amint hűvösebb a környezet, rosszul vagyok. Csak a téli ruházat segít, de 17-18 fokban azért túlzásnak érzem a bundás zokni+harisnya meg két blúz kombót.

25 éves vagyok.



2023. okt. 19. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fuu ez valóban elég szokatlan reakció, én is extra fázós és felfázós vagyok, de ez tényleg nem (csak) annak tűnik.

Medence, méh, vesegyulladás? Esetleg vizeleted nem csíp?

Én elmennék első körben a háziorvoshoz és a nőgyógyászatra.


Jobbulást kívánok!

2023. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csíp a vizelet és semmilyen panaszom nincs máskor, csak ha hideg van. 1-2 napig fájdogál az alhasam ilyenkor, de nagyon minimális.
2023. okt. 19. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vérkeringési probléma is lehet, vagy bármi egyéb.


Kérnék egy teljes labort, ezen kívül, mert bármi okozhatja.

2023. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyenge a szervezeted nincs hozzá szokva a fájdalomhoz hideghez. Majd ha idősödöl ugy leszelerősebb ellenállóbb. Majd figyeld meg 40 évesen meg se érzed a hideget.
2023. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez szerintem nem megszokás vagy fájdalomköszöb kérdése... És az említett problémám az utóbbi időszakban jóval gyakoribb, ezért is írtam ki a kérdést.
2023. okt. 19. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szívprobléma is. Menj orvoshoz vele!
2023. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!