Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelettenyésztés antibiotikum...

Vizelettenyésztés antibiotikum szedése alatt?

Figyelt kérdés

Felfáztam, így elküldtek vizelettenyésztésre, de a mintát akkor vették le, amikor már 2 napja szedtem az antibiotikumot. Most jött meg az eredmény, ami negatív lett. Előfordulhat, hogy azért mert már szedtem az antibiotikumot? Vagy ez nem így működik, 2 nap alatt nem tűnik el a baktérium a vizeletből?

Ha negatív a teszt, és nem baktérium okozta, mitől lehetett a felfázás?


2023. okt. 19. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos ha mar szedted az antibiotikumot lehetett negativ a tenyesztes. Ebben az esetben enyhe fertozesed lehetett. Ha belegondolsz van vagy vokt a monural egy adagos cucc nagyon durva felfazasra is es az egyetlen adag ami kipucol mindent. Tehat 2 naoja szedett antibiotikum, ha pont eltalaltak (pl. az aditt antibiotikumra erzekeny bafitorzssel voltal mehfertozve, akkor siman leeshetet5 olyan alacsonyra a csiraszam a vizeletben foleg ha jo sok folyadekot nyomattal ami higitotta is, hogy nem talaltak meg a korokozot.

Az antibigyot szedd vegig ahany napig eloirta a doki. Aztan ha oegkozelebb visszajonnek a tunetek ugy menj a dokihoz hogy mar viszel a pisidbol mintat reggeli elso kozeosugarasbol es csak ha azt beadatja veled laborba utana kezdesz antibiotikumot. Persze ha nagyon rosszul vagy kar a tenyesztesre varni.

2023. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!