Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 3. Napja alig érzek javulás...

Ha 3. Napja alig érzek javulást a Supraxszal a hólyaghurutomban, akkor menjek vissza az orvosomhoz kedden?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy 2 nap múlva milyen lesz, de véreset vizeltem pénteken emiatt mentem hozzá. Sajnos alig érzek változást.


Tudom, felelőtlen voltam, a párommal szexeltem tegnap, mert már nem láttam 1 hete, de mindig védekezünk + higiénia!


Tudom, ettől még bármikor el lehet kapni. Azt mondta 1 hèt múlva menjek vissza, de szerintem így nincs értelme kivárni! :/



2023. okt. 22. 16:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Továbbá ilyenkor érdemes hüvelyi fertőzés szűrésre pl: Canestesztet is csinálnom?
2023. okt. 22. 16:38
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ugye tudod, hogy az nem egy lyuk? Canesteszt hüvelyi fertőzést mutat. Most nem tudod, hogy mi fáj? Jó nagy felelőtlenség volt. Így ne is várj javulást.
2023. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es, miért vagy ennyire lekezelő? Elmentem az orvoshoz, vizelettesztet csináltunk, ami alapján gyógyszer kellett! De sajnos van, hogy mindkét hely egyszerre lesz beteg valami okból, mert volt ilyen. És mivel az ember lányának hasonló helyen vannak ezek a szervek, én sajnos azt hittem csak a peteérésem miatt fáj a hasam, amíg nem lett véres a vizeletem és rájöttem hogy orvos kell.


Nem azert nem foglalkoztam vele előbb, mert nem akartam, hanem mert picit összejöttek a dolgok a héten és egy altesti fertőzés alatt nem kéne szexelni, viszont nem bírtunk magunkkal és már akkor se, amikor elkezdtem tünetelni. :(


Szóval csak emiatt gondolkodtam a teszten, de semmi furcsàt nem tapasztaltam a hüvelyben, emiatt remélem nem fertőztem meg se magam ott sem a párom.

2023. okt. 22. 17:50
 4/6 A kérdező kommentje:

A másik meg, hogy néhány alap tesztre nem a világvége kiadni egy kis pénzt, de még mindig nem vagyok jobban a Supraxtól! :/


Vannak nők, akiknek nincs szerencséjük és fogékonyak. Anyának és a húgomnak soha nem volt semmilyen altesti fertőzése. Sem nemi élet előtt, sem a megkezdése után.

2023. okt. 22. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szexelünk betegen, hiába magyarázkodsz.
2023. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is tudom, mégis szexeltem mert jól esett!
2023. okt. 22. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!