Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeresen hólyaghurutom...

Rendszeresen hólyaghurutom van. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Jelenleg is azzal szenvedek, viszont az orvosom szabadságon van. Mit tudnék tenni ellene? Legalább 3 havonta visszatér ez a gond.:(
2020. aug. 18. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mikor kezdodott pontosan? Attol, hogy most az orvos szabadsagon van, mar el kellett volna menned azelott, ha tobbszor visszatert..en mannoz port vettem elozo alkalommal, napi haromszor ittam es 4 nap alatt elmult, mellette 3-4 1000mg-os C-vitamint is bevettem es kamillateaval mostam.. Antibiotikumbol monuralt vettem be azelott, de masnap hanytam, valoszinuleg attol. Most tarivid van nalam, ha minden hur szakadna, de remelem nem fogom soha felhasznalni. A mannozt te is kiprobalhatod, de ha nem e.colid van, akkor sajnos nem fog hasznalni :(
2020. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a párkapcsolatod? ugyanis lelkileg ha valakitől írtózol, ez az egyik jele is.Lehet, hogy agyilag még nem tudatosodott, de a tested már jelez..


18-22-ig volt egy párkapcsolatom, ott irtóztam már az utolsó 1,5 évben az illetőtől-rendszeres volt akkor ez a probléma nálam. Ahogy vége lett a kapcsolatnak abszolút eltűnt..

2020. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

3 évvel ezelőtt volt egy vese-medence gyulladásom, azóta rendszeres sajnos.:(


A párkapcsolatomban minden a legnagyobb rendben, úgyhogy amiatt biztos nem.:)

2020. aug. 18. 21:58
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor probald ki azokat amiket mondtam es ne gorcsolj ra nagyon.. De amint lehet menj orvoshoz es mondd meg neki, hogy rendszeresen visszater. Nekem tokeletesen mukodo tavkapcsolatom van es amikor eloszor jelentkezett nalam ez, akkor pont sok idot tudtunk egyutt tolteni (mindenhogyan.. ;)) es akkor nagyon megijedtem ettol. Szerintem nalam a stressz okozza, mert akkor is azon a napon jott elo, amikor haza kellett jonnom, utana egy hatalmas veszekedes utan jott elo.. Ugyhogy nem hibaztatom szegeny baratomat, bar o magat okolja emiatt... Jobbulast! :)
2020. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat nektek, ment a zöld.:)

Mi már 2 héte nem voltunk úgy együtt, mert meg is jött és el is utaztam. Miután elmúlt azután kezdett el jelentkezni újra nálam sajnos.:(

2020. aug. 18. 22:08
 6/20 anonim ***** válasza:
Esetleg a mannoz meg a c vitamin melle kiprobalhatod a walurinalt, mert abban tobb gyogynoveny is megtalalhato.. En a ket alkalom alatt osszesen 10 szemet vettem be. Sokan eskusznek ra :) ha kombinalod a gyogymodokat, hatasosabb lesz, de tényleg menj orvoshoz, ha ujra rendel, akar aktualis lesz meg (vagy ujra) akar nem
2020. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Visszatérő húgyuti fertőzéseket okozhatnak nemi betegségek is. Szűress rá.
2020. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Már voltam nőgyógyásznál és minden a legnagyobb rendben.
2020. aug. 19. 12:04
 9/20 anonim ***** válasza:
Nemi betegségek szűrését nem a nőgyógyász csinálja.
2020. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Miert emeled ki, kiprobaltad az elozo valaszolok tanacsait es neked nem hasznalt?
2020. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!