Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aug. ota eros alhasi fajdalmai...

Aug. ota eros alhasi fajdalmaim vannak. szerintetek?

Figyelt kérdés

Augusztusban jelent eloszor meg ez a fajdalom, egeszen lent az alhasamnal. Nagyon eros, talan mint egy mensi gorcs de annal elviselhetetlenebb, hiszen egesz napos volt es majdnem masfel honapon keresztul minden nap fajt.

Nogyogyasznal jartam eloszor, semmi.,

Aztan ultrahang, labor. Vesehomok. Oké. Sokat ittam mozogtam stb.

Nem múlt el, talán csak ritkábban jelentkezett. (nospa, fajdalomcsillapito kombo)

Rontgen, kateter, ultrahang ismet. Semmi

nyomásra is nagyon nagyon fáj.

nemi eletem is faj, illetve a tampon felhejezes is, mintha nem akarna tovabb menni egyik se,(mert ugye faj is nyilvan nem engedem,) de egy ilyen feszulos, eros nyilalo fajdalom van belul a nemiszervemben olyankor. Tampont kibirom mert hat muszaj, de mas kvara faj mar bocsanat.

Ismet nogyogyasznal jartam, nem talalt semmit, sejtelme sincs. De azert elkuldott a 3. ultrahangomra is. (novemberben megyek)

Miota a fajdalom van, az eddigi 2 menstruaciom is nagyon-nagyon eros volt az eddigiekhez viszonyitva.

Mar megorulok, hogy nem tudom mi a bajom, es egy orvos se tud ra mondani semmit. Haziorvosom belgyogyasz is, o kuldott nogyogyaszhoz. Szeklet is rendben van.

Valaki esetleg tud ebben tanacsot adni? Nagyon halas lennek.. negativ kommentelok kimeljetek nem hianyzik. Koszi:)


20L



2023. okt. 22. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es a 2. ultrahangomnal es a kateternel nem lattak semmi vesehomokot. Bocsi az kimaradt.
2023. okt. 22. 19:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Urológusnál voltál? A vesehomok milyen típusú? Nem mondtak diétát? STD szűrésed volt?
2023. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
urulogusnal voltam persze, ott katetereztek meg, akkor mar nem lattak semmit, csak elotte meg joval az ultrahangon aligha a vesehomokot. Dietat nem mondtak. Std szuresem nem volt. A nogyogyasz csak egy kremet irt fel bo folyasra, ezen kivul nem allapitott meg o sem semmifele betegseget. Mar ha megtudna
2023. okt. 22. 20:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Paromnak semmi baja, rendszeres szexualis eletet elunk. Semmi kellemetlenseg ezen kivul odalent
2023. okt. 22. 20:03
 5/6 A kérdező kommentje:
vesehomokra se mondtak semmifele tipust.
2023. okt. 22. 20:03
 6/6 A kérdező kommentje:
ciszta
nov. 9. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!