Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális vaginózisra...

Bakteriális vaginózisra milyen vény nélkül kapható kúpot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Folyton visszatér, többször voltam már orvosnál, őszintén nem nagyon van újabb 25 ezer ftom a vizsgálatra. Semmi más tünet, csak kellemetlen érzés együttlét alatt. Legutóbb vitagyn c-t használtam, sajnos az nem mulasztotta el.
2023. okt. 22. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Canesbalance. Nagyon fontos, hogy mindig nyúlj vagy nyúljatok oda, mert van akinek nagyon érzékeny a hüvely flórája.
2023. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tiszta kézzel*
2023. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, azt még nem próbáltam. Neked hatott?
2023. okt. 22. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ez az egyik legjobb márka.
2023. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért fizetsz 25 ezreket az orvosnak. Lehet menni OEP finanszírozott ellátásra. Gondolom van TB-d meg TAJ számod.


Másrészt el kéne már felejteni ezt az örökös dugdosást. Neked gyógyszer kell, nem bohóckodás. Tudom, hogy nem te választasz terápiát, hanem az orvos erőlteti a krémet/kúpot. Persze, első körben még oké.


Másrészt ennyi kórelőzmény után már meg kéne állapítani, hogy pontosan melyik kórokozó(k ) váltják ki nálad a panaszokat. Ez a legfontosabb.

2023. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni, hogy érdemes lenne átgondolni azt is, milyen egyéb tényezők vannak ami miatt ilyen könnyen leszel beteg


Fogamzásgátlót szedsz? Étrened rendben van? Sportolsz rendszeresen, esetleg túlsúlyos vagy?

2023. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!