Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruáció, ami alig fáj?

Erős menstruáció, ami alig fáj?

Figyelt kérdés

Régebben ha erősen véreztem, akkor szörnyen görcsöltem is, ha viszont gyengébb volt a menstruációm, akkor alig fájt. Az elmúlt pár hónapban viszont ez megváltozott, dől szinte, 1-2 óránként cserélem a betétem, de alig fáj. Ezt persze nem bánom 😅 de egész eddig abban a hitben voltam, hogy a kettő között van valami összefüggés testileg is.

Volt valaki ezzel még így? Vagy akár fordítva, enyhe vérzés mellett erős görcsök? Normális ez így?



2023. okt. 29. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Nekem szinten eros verzesem van, viszont egyaltalan semmi problemam nem volt. Marmint neha kisebb gorcs vagy egy kicsit erzekenyebb volt az alhasamnal de tenyleg semmi extra.


Mostanra mar nem olyan eros a verzesem viszont egyre erosebb fajdalmaim vannak

2023. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Minden normális, amíg nem hánysz vagy ájulsz el a görcsöktől.


Nekem néha nulla görcs, máskor gyógyszerrel tűrhető, néha kevés vérzés, máskor egy csomó.


Havonta váltakozik, mikor mi.

2023. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Nekem mindig is erős volt és a görcsök, ha voltak, teljesen elviselhető mértékben. Persze ha volt 1-1 érezhetőbb görcs, akkor általában utána távozott egy nagyobb darab is. Valami összefüggés azért van. De közben láttam magam körül, hogy vannak akik sokkal jobban szenvednek a fájdalomtól, mégse rohangálnak olyan sűrűn wc-re a csere miatt
dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Erős a vérzésem, a második nap a legerősebb és akkor is fáj a legjobban (gyógyszer is kell néha). A többi napon gyengébb a vérzés és a fájdalom is.
dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!