Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez biztosan petefészek gyulladás?

Ez biztosan petefészek gyulladás?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hónapja szenvedek petefészek és méh körüli nyomó, görcsölő fájdalommal. Laborom jó, viszont a nőgyógyászati vizsgálat nagyon fájt és külső nyomásra is. Ezek alapján méhkürt és petefészek gyulladást állapított meg a nőgyógyász, 3 napos antibiotikum kúrát adott. Beszedtem a 3 gyógyszert, hatott is, megszűnt a probléma. Viszont rá 1 hétre újra visszatért a fájdalom.

Ha az antibiotikum hatására elmúltak a panaszok akkor tuti petefészek gyulladás? Lehet csak kevés volt a 3 szem? Volt valaki ilyen helyzetben?

Természetesen megyek ismét orvoshoz, de sajnos csak későbbre kaptam időpontot...



2023. okt. 29. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Partnered is kapott kezelést?

Esetleg pingpongoztok.

Másik tipp : egy ismerősömnek a Chronja kezdődött így.

2023. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Zsálya teát kell inni, 2 hétig, napi 1-2 bögre. Plussz zsályatea ülőfürdő, azt is naponta, hosszabb ideig. Egy nagyobb edénybe forró vízbe jó tömény teát készítessz, majd lavorba beleöntöd, hideg vízzel kissé lehűtöd, de csak annyira hogy bele lehessen ülni. Csodaszer.
2023. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1!

Nem tudom hogy a petefészek gyulladással lehet-e pingpongozni, mindenesetre óvszerrel védekezünk és a szextől függetlenül is fáj.

Chronra figyelni fogok, köszönöm a tippet

2023. okt. 30. 08:28
 4/7 A kérdező kommentje:

2!

Köszönöm a tippet, ki fogom próbálni

2023. okt. 30. 08:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező 2-es vagyok, nem zsálya tea hanem CICKAFARK! Nem tudom miért írtam el.
2023. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5!

Cickafark teát már most is iszom, egyelőre eredménytelenül, de nyilván kell neki pár nap mire hatni fog

2023. okt. 30. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok, bocs a félretájékoztatásért. Ülőfürdő is fontos!
2023. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!