Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba tünet nélkül?

Hüvelygomba tünet nélkül?

Figyelt kérdés
Szeptemberben voltam nőgyógyásznál, egy általános rákszűrésen, illetve panaszom egy kis folyás volt, amire klionD hüvelykapszulát kaptam. Rákszűrés eredménye megjött, amin az volt, hogy Candida gyanú. (Ez amúgy tulajdonképpen mit is jelent? Volt már ilyen valakinek?) telefonon visszaszóltam, kaptam gyno pevaryl, majd utána Lactinelle hüvelykapszulával helyreállítás. Igazából a folyás ugyanúgy megmaradt :( most canestent használok, majd meglátjuk. Decemberben kell egyébként visszamennem. A kérdésem egyébként az lenne, hogy lehet hüvelygomba csak ennyi tünettel, hogy folyás? Nem viszket, nem csip semmi ilyesmi

2023. okt. 30. 23:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!