Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez hüvelygomba lehet?

Szerintetek ez hüvelygomba lehet?

Figyelt kérdés
Szeptemberben voltam nőgyógyásznál, ahol hüvelygyulladást állapított meg nálam az orvos, amire macmiror lágykapszulát kaptam. Akkor a tünetem csak a bő fehéres folyás volt. Beszedtem a hüvelykúpot, el is múlt a bő folyás. Ma viszont a hüvelybemenetemnél egy fél órán keresztül kb viszketett, és volt egy kis átlátszó folyásom is. Szerintetek újra gomba lehet? Ha igen hogyan előzhetném meg legközelebb? Illetve orvos megint, nem mennék ha nem muszáj, van erre valami vénynélkül kapható gyógyszer, kúp, krém? Egyébként ha ez számít szexuális életet élek, viszont egy férfival, és óvszerrel védekezünk.
nov. 3. 14:33
 1/9 A kérdező kommentje:
te hülye vagy? 3 éve vagyunk együtt
nov. 3. 14:41
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Ki mondta hogy te fekszel össze?

A csávódra írtam,hogy jött ment.

Ha te rajta kívül nem dgsz félre akkor csak ő,mert nem a manók varázsolták a hüvelygyulladást azt elhiheted.

Ne legyél már ennyire naiv,könyörgöm.

Az óvszer nem nyújt 100% védelmet,hogy ne kapj el valamit.

nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő sem jött ment, nem fekszik össze rajtam kívül senkivel, de jobb rosszindulatúnak lenni
nov. 5. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Az átlátszó, szagtalan folyás normális. Egyszeri viszketés meg lehet bármitől, beizzadtál, irritál a fehérnemű stb. Ha máskor is viszket, és darabos, túrós folyás jelentkezik, akkor gondolhatsz hüvelygombára, amire vannak a patikában vény nélküli szerek.

A Bbnnk felhasználó meg egy tuskó, és hiányosak az ismeretei. Nem kell „jöttmenttel” összefeküdni egy jó kis hüvelygyulladáshoz.

nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod kedves utolsó! :)
nov. 5. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Még én vagyok a bunkó tuskó mert valamivel próbálok segíteni.Igy segitsen az ember bárkinek is...

Mint írtam hogy néha kell tisztálkodni vagy gondolja meg kivel fekszik össze.

A hüvelygyulladást ha nem a párjától kapta el akkor nagyon igénytelen kell legyen,mert azt nem olyan könnyű elkapni.

Tehát gondolkozz el hogy első vagy második miatt lehet.

nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os: Te trollkodsz, vagy nagyon ostoba és rosszindulatú vagy! De mindenképp javaslom, hogy olvasgass a témában megbízható forrásokat!

De, aki hajlamos rá, annak könnyen összejön egy hüvelygyulladás, hüvelygomba, akkor is, ha tisztálkodik, és nem fekszik össze mindenkivel. A teljesség igénye nélkül: strand, legyengült immunrendszer, stressz, antibiotikumkúra, millió kiváltó oka lehet.

nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#7 huhh én kiégek.

Házipatika vagy hasonló oldalakat olvasgatod?

Menj el egy dokihoz és kérdezd meg hogy érdemes a net alapján diagnosztikát felálitani

Vagy elküld a jó ízébe vagy csak burkoltan fog.A net teli van fszsággal,de engem aztán nem érdekel hogy ez ugyanúgy fog ismétlődni.

További szép estét!

nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as: Neked az agyad égett ki, de alaposan, ész már nincs benne.

Téged küldene el a fenébe a doki, ha előadnád, hogy minden nő, akinek hüvelyfertőzése van, az szexel összevissza, vagy retkes. Egyszer még téged is utolérhet, akkor nem tudom, melyik kategóriába fogod sorolni magad.

Leírt tünetek alapján próbálunk tanácsot adni, hogy valószínűleg van-e gond, nincs, ha van, mi lehet, hogy orvosolható. A döntés a kérdezőé. Egyszeri viszketés, ill. a leírás alapján normálisnak tűnő hüvelyváladék miatt szerintem nem indokolt a doki, és semmilyen kezelés. Aztán majd meglátja, a következő napok hogy alakulnak. Egyébként azt se felejtsd el, hogy nem mindenki tud/akar magándokihoz menni, pláne minimál panaszokkal, állami szinten viszont sok helyen hetek, hónapok, mire eljutsz egy-egy szakorvoshoz. Szóval, ja, ha pl. a kérdezőnek folytatódik a viszketése, ill. egyéb panaszok, akkor könnyen lehet, hogy vény nélküli szerekkel kell először próbálkoznia, mert időpont mondjuk csak hetek múlva van, a háziorvos meg ehhez nem ért különösebben.

Neked is szép estét!

nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!