Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákos vagyok vagy terhes? Mi...

Rákos vagyok vagy terhes? Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Csütörtökön észre vettem, hogy a jobb mellem nyomásra érzékeny. Másnap megtapintottam és észre vettem egy csomót. Utána olvastam és minden oldal azt írja, hogy ez nem csak rák tünete lehet, hanem a terhesség jele is. Persze lehet terhességi tesztet csinálni (és fogok is), de kb 1 hete észrevettem, hogy nagyon csomósodik a hajam és emiatt is félek. Szerintetek mi lehet? (Kb 3-4 héttel ezelőtt szexeltem először gumi nélkül.)

16/L



2023. nov. 4. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
menj el dokihoz és minden kiderül.. plusz beszélj a szüleiddel
2023. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom... Először is, ne szexelj gumi nélkül. Soha, semmilyen körülmények között. Másodszor a terhesség első és legbiztosabb jele a késő menstruáció. Nálad ez fennáll? Egyáltalán beállt már a ciklusod, rendszeres? Az utolsó aktustól számított 12-14 nap elteltével már tesztelhetsz, megmutatja, hogy terhes vagy-e. A csomót a melledben ettől függetlenül mutasd meg nőgyógyásznak. És 16 évesen 99,9% hogy nem rákod van (hacsak nem volt a családod minden nőtagjának mellrákja, mert akkor örökölhetted a gént).
2023. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt már a teszt kimutatja bőven.

Védekezés nélkül szexeltél, nem értem miért a rák gyanúja áll fenn.

2023. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2) Be van állva rendszeresen a mensim. Most volt 31ig viszont nem volt annyi vér mint szokott ezért se értek semmit...


3) a rák a hajam miatt jutott eszembe. Van hogy napokig nem fésülködök most meg 1-2 óra alatt annyi csomó kerül a hajamba, hogy alig bírom kifésülni.

2023. nov. 4. 13:44
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
fésülködj rendszeresen és csinálj tesztet
2023. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hideg van, jobban szárad a hajad emiatt jobban gubancolodik,főleg ha napokig nem fésülködsz.

Hajhullást nem a rák okoz, hanem a kezelése, vagy esetleg ha már olyan stádiumban tart a kór, de azt már tudnád.

A kevés vér mit jelent?

Mert pár csepp, vagy elszíneződés a betéten az nem mensi.

2023. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6) nem betétet használok hanem kelyhet. Naponta 1-2szer cserélnem kell mindig de most nem kellett...
2023. nov. 4. 16:43
 8/19 Manócska1 ***** válasza:
100%
én a helyedben mielőbb csinálnék terhességi tesztet
2023. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Csinálj holnap egy tesztet.

Minden jel arra utal, hogy hivatalosan "1-2hetes" terhes vagy.

2023. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
#9 nincs olyan, hogy 1-2 hetes terhes legyen valaki. Amikor elmarad a menstruáció, és először pozitívat mutat a terhességi teszt, akkor az illető már 4-5 hetes terhes. A terhességi heteket az utolsó menstruációtól számoljuk. Amikor valaki "2 hetes terhes", akkor még éppen csak ovulál... 😄
2023. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!