Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyedül vagyok ezzel a gonddal...

Egyedül vagyok ezzel a gonddal? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Kicsit gáz a kérdésem, bár szerintem mindenkinek akinek valaha volt hasonló problémája. Nos nagyon régóta biciklizem, és azóta állandóan fennáll nálam a hüvelygomba. De nem a hüvelyemben, hanem kívül a kisajkaknál. Valahányszor biciklizek, olykor előfordul hogy kidörzsölődöm odalent, hiába figyelek oda. Pl lefordítom lejtősen az ülést, hogy véletlenül se érintkezzek vele. De van hogy mégis megesik, olyankor úgy érzem mintha kidörzsölődtem volna, másnap pedig fáj és viszketek. Ezután pedig gombás fertőzésre utaló jeleim vannak, mint például erős folyás, kipirosodás, viszketés ugye, és pisiléskor picit csípő érzés. Mindez pedig kb 5-6 napig tart, amellett hogy canestent használok. Mindent próbáltam már, a bicikli nadrágtól a pamut bugyiig, és ugye nyereg átállításáig. De nekem muszály ezzel járnom, elengedhetetlen kelléke a mindennapi teendőim ellátásához, mert mindentől messze lakom. Valaki járt már így? Vagy én vagyok az egyedüli aki nem bírja a kerékpárt? Mit tudok még tenni az ellen hogy mindig így járjak? Előre is köszönöm!

nov. 6. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy ilyet megpróbálhatsz:

[link]


(És nem kötekedésből, de a muszáj pontos j. 😅)

nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy ez mindig gomba. Lehet "csak" érzékeny, én nem is birok tekerni, feltör, ég, fáj. Beliema krémet próbáld meg, azt lehet mindig használni.
nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg bugyi, nadrag muszalas lenne, valts pamutra. Oke, harisnya, leggings muszalas, de nagyon rossz kornyezet odalent.
nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!