Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy a kateter fel...

Lehetséges hogy a kateter fel sértette a hugycsovem?

Figyelt kérdés

Pár éve kicsit fel fáztam

El mentem az orvoshoz és kateterrel vették vizeletet

Azóta nagyon fáj pisi közbe után stb

Nagyon sok antibiotikumot szedtem már, sok folyadék c vitamin felvagyok öltözve stb stb

De amint le hűl a levegő megint el kezd fájni

Minden évben

Gynekológus azt mondta semmi bajom a vizeletben gyulladás nincs az urológus szerint

Lehet a kateter az oka?



2023. nov. 7. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azóta nem az miatt fájna
2023. nov. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na most vagyok igy! Holyag gyulladas lehet az oka
2023. nov. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt nem tudom, de léteznek ilyen krónikus gyulladásos kórképek, ezek némelyikét elég nehéz is kikezelni.
2023. nov. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sok antibiotikumot szedtem már teák stb stb

Évek óta fáj

A vizeletben nincs gyulladás többször is nézte az orvos... Szóval?

nov. 11. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokat katétereztem egykor,ha nem használtak sikositot a katéteren akkor a bevezetés okoz némi enyhe dörzsölést de erősnek lehet érezni.Viszont ez elmulik 10 és 20 óra után.Tehát nem a katéter okozza a problémád.Van egyszeri és állandó a katéterek között.Esetedben az egyszerit használták amin nincs feltölthető ballon.Ez még annyirasem okoz gondot főleg nem olyat amiről írsz feltételezési módban.Ezt a gondolatod vesd el és más írányból közelitsd a kérdést.
nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam felfázás lehet mer fáj a pisi után de a vizelet ki volt vizsgálva többször is és nincs benne semmi, szedtem sok antibiotikumot amíg szedtem jó volt

Évek óta fáj ha pisilek

Szóval keresem a választ hátha

nov. 16. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is véres volt a vizeletem és fájt a pisilés,de nagyjából 1 hétig katéter használat után
nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!