Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korábban voltam már nődokinál,...

Korábban voltam már nődokinál,de soha nem tért ki erre a dologra. Fehér,túrószerű váladék van a szeméremajkaimon, pedig minden nap rendesen zuhanyozom,és adok erre a dologra. Viszketni nem viszket. Vissza kellene mennem,hozzá emiatt?

Figyelt kérdés
Ebből a dologból kifolyólag nem tudok a barátommal a nap bármely szakában ágyba bújni,mert folyton azon rettegek,mi van ha ott van ez a "váladék".Neki is elmondtam már ezt a dolgot,és azt mondta ő nem tapasztalta ezt orális dolgoknál. Mitől lehet ez,ha tüneteim nincsenek,és alaposan mosakszom odalent?
2023. nov. 8. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Ha zavar, akkor persze hogy vissza kéne vele menned a dokihoz. Amikor voltál nála, már akkor is mondhattad volna neki, ha már akkor is fentállt ez a problémád. Lehet, hogy vmi gomba vagy baci szaporodik el olykor ott nàlad. Vmikor tünetmentesen is jelentkezhet ilyen. Ki kéne tenyészteni.
2023. nov. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ez teljesen normális. Ott is vannak faggyúmirigyek,és a hüvelyváladék is kikerül néha.


Pont olyan, mint a fiúknál a szmegma. Vagyis pontosan ugyan az.

Nem kóros. Normális.

2023. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
2- igen, viszont a nőknél egyáltalán nem mindegy a milyensége, és a túrós állag az már nem tekinthető normálisnak. Az általában gombára utal.
2023. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

3-as, neked gombafétised van?


Igen, normális a dolog, pl. nekem is túrósabb, nem teljesen folyékony. Nincs és sohasem volt gombám.

2023. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es: Én se vagyok gombafétises, de ez gombára utal… Min. gyanús, szóval, jó nagy baromságot írsz. Vizsgáltassa meg, majd a nőgyógyász megmondja.
nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!