Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap volt egészségügyi...

Tegnap volt egészségügyi küret em, és egyúttal felhelyezték a mirena hormontartalmu spirált is. Tegnap vérezgettem, ma már nem viszont alhasi fájdalmam van tőle. A doki azt mondta 2 hónap múlva menjek ellenőrzésre. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Ma már nincs vérzés inkább ilyen fehér folyás szerűség néha. Hol a petefészkem fáj, hol a hasam. Viszont csak algoflex em van ithon.
nov. 9. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egeszsegugyi kuret utan az ember erzi a mutet hatasait, hiaba nem terhesseg volt.
nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos most megint vérzem. De inkább olyan halványpiros.
nov. 9. 19:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Remélem a beavatkozás után jobb lesz.
nov. 9. 19:51
 4/13 qborka ***** válasza:

Nyugi,fogsz még vérezni,pecsételni,fájdogálni,szúró érzést stb. érezni.

Ami nem normális,az az,ha belázasodsz és elviselhetetlen fájdalmat érzel vagy,ha már csökkent a menstruáció mennyisége és újra durván ömlik a vér + nagy darabok.



Nekem 06.02 lett feltéve hormonspirál,és elég kevés az olyan nap,amikor nem csöpögök vagy vérzek.


Vegyél be Algoflexet,ha fáj és csak az van.


Küret után egy hét kímélet javasolt.

nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 qborka ***** válasza:

Feltettek a méhedbe egy eszközt,meg kell szoknia, idő kell hozzá.

Nekem is volt a 2. Illetve a 8.estén nagyon intenzív görcs,de tényleg talán 5 perc volt, elmentem wcre és meg is szűnt.

nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos most még a rossz fogam is elkezdett fájni, viszont ma beszéltem a háziorvosom a aki mondta, hogy nagyon kevés a vas és a vörösvértest. Holnap arra is ki váltom a felirt gyógyszert. Egyszerűen minden össze jött.
nov. 9. 21:46
 7/13 qborka ***** válasza:

Ez sajnos ilyen,ha erős volt a menzeszed,akkor amiatt.

Én spirál előtti estén vért is kaptam.

nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma ismét elkezdtem vérezni, és eléggé görcsölni is. Lehetséges, hogy közben a menstruációm is megjön?
nov. 10. 14:19
 9/13 qborka ***** válasza:

Persze,simán meg jöhetett köcsög vérnéni. Aztán a pecsételő vérzés,barnázást,csipp csöpp -nem tudom,de hogy hívod,amikor elég egy nap egy tisztasági betét, szintén normálisnak számít hónapokon keresztül is.


Kíméld magad amennyire csak tudod fizikailag még néhány napig. Ha fájdalmad van, vegyél be megszokott görcsoldót, fájdalomcsillapítót.


A spirálnak idő kell,hogy megszokja a szervezeted. A menstruációt vagy elállítja,vagy nem. Én azért kaptam,hogy ne menstruáljak ,vagy legalábbis ne véreztessen ki a méhem.


Erre a csodálatos mennyei állapotra még várnom kell,mert bár minimálisat,de menstruálok illetve kevés az olyan nap,amikor semmi sem jön belőlem. De ez ilyen, állítólag 6-8 hónap után is bekövetkezhet,hogy teljesen eláll a menzesz.


Minden rendben lesz,de ez nem egy gyors folyamat.


Fogamzásgátlás céljából kaptad vagy hormonterápiaként?

nov. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hormonterápia ként kaptam. Remélem beválik, mert már nagyon elegem van belőle. Lány korom óta szenvedek vele, és még a szülés sem segített. Pedig két gyermekem is van, de a kínlódás maradt. Sőt még a derekam is fáj.
nov. 11. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!