Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen siempre eü betéthez...

Milyen siempre eü betéthez hasonlót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem észre hogy a lidl-ből eltűnt a siempre eü betét. Vagy csak a környékemen nem kapható. Siempre ulra plus zöldes csomagolással 20db-os. Ez volt a kedvencem de egyszerűen nem lelem. Csak ebay vagy angliabol. Azért szerettem mert ez nem vastag párnázott betét. S kellemes a érzése. Ismertek hasonló betétet vagy aki szerette az mit használ most utána?

2023. szept. 12. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt (Bács-Kiskun) sem kapható már, külföldön is kerestem, nagy csalódás, hogy nem lehet már sehol kapni. A Bella is hasonló vékony, de drágább. Eco Family ha van felétek érdemes benézni, legutóbb jobb áron voltak a betétek, mint a drogériákban.
2023. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vettem észre. A Lidl-ben már csak a saját márkás Siempre betét van. Always már nincs is.

Esetleg az Aldiban a Satessát próbáld meg, ha a nagy márkák (Always/Libresse) nem játszik.

2023. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, az aldis is egész jó volt, csak oda ritkán járok. Egyes voltam.
2023. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is elsirattam a Lidl betétjeit, nagyon jók voltak, de éjszakait vagy 3 éve nem láttam azokban az üzletekben, ahova járok, ezek szerint a sima is el fog tűnni:/


Nekem az Aldis nem jött be, ami közel van hozzánk, ott mindig csak a nagyon vastag volt, úgyhogy mostanában, ciki-nem ciki a Goods marketben szoktam venni a Teens márkát, ami nem ez a műanyag bevonatos és abból is többféle van. Néha a DMes saját márkásat is veszem, azt hiszem Jesse a neve, de az drágább.

2023. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk csak az volt, egyet vettem, de nekem nem jött be a vastag, az Always, Libresse vékonyabbakat szeretem, olyat ne vegyél.

Nekem ez a Tena ladyhez hasonló, ha a vastag, szárnymentes (létezett szárnyas belőle?) betét jön be, akkor szerintem a kis-közepes inkontinenciabetétek eléggé hajaznak rá.

2023. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!