Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72 órás tabletta felíratása...

72 órás tabletta felíratása miként zajlik?

Figyelt kérdés

Elmegyek az ügyeletre, és jelzem, hogy szükségem lenne rá, mert balesett csúszott a fogamzásgátlásba. Ennyi tiszta. De ezek után mi jön?

Megvizsgál az orvos? Ha igen, miként? Nőgyógyászati vizsgálat, vérvétel, labor vagy valami ilyen kell? Vagy csak mondom, hogy kell, és írja is?


nov. 10. 06:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vizsgál meg, se vérvétel, semmi nem lesz. Felírja, és mehetsz kiváltani.
nov. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja. Mit vizsgálna rajtad? Ellenőrzi, hogy tényleg szexeltél-e? :)
nov. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha belegondolsz, akkor labor az miért kellene? Amíg oda elmész, megjön az eredmény, azzal menj vissza a dokihoz és máris buktad a témát. Nincsen semmi, felírja, kiváltod, ennyi.
nov. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Odamesz mondod hogy kell, felirja. Tolem megkerdezte, hogy miert kell, meg hogy tisztaban vagyok-e azzal hogy ez nem idealis...
nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 őszintén szólva nem néztem utána az összetevőknek stb, azt tudom, hogy hormonális és más hormonális fogamzásgátlásnál (tabi pl), ajánlott a vérvétel.

Viszont köszi a válaszokat.

nov. 10. 08:22
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 én is tudom nagyon jól, hogy nem ideális. Szerintem nagyon sokan tudják, azért kicsit kellemetlen lehetett, ha ilyet bekérdez az orvos. Én szerintem felelőséggel élek nemi életet, 2 éve óvszerrel védekezünk, most először elszakadt.
nov. 10. 08:24
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Én még csak orvossal sem találkoztam, a nővér kiadta az ajtón aztán további szép napot.

Csak mikor mentem terhesség megállapításra akkor kérdeztem, hogy nincs-e hatással a babára, hogy vettem be escapellét, de azt mondta nincs szerencsére

nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7, nem hatott ? Akkor lettél terhes, amikor bevetted?

Ha igen, hány órával aktus után vetted be? O.O

nov. 10. 09:35
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

30 óra.

Pedig akkor voltunk együtt amikor bármelyik pillamatban megjöhetett volna.

Csak azért írom le ezt mindig, mert sokan úgy vannak vele, hogy az esemény utáni úgyis hat...

Élő példa a lányom, hogy nem mindig, de mi a ritka esetek közé tartozunk

nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ó jajj, na ennek nem örülnék. Meg sem tartanám/nem tudnám/nem akarnám. Én viszont most buszozok a dokihoz, elvileg 24 órán belül beveszem. (Minden nappal csökken a hatékonyság.)
nov. 10. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!