Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mirena hormontartalmu spirál...

Mirena hormontartalmu spirál felhelyezése utáni alhasi fájdalom meddig tart?

Figyelt kérdés
Elhuzodo vérzésre írtak elő egy egészségügyi küretet, majd mirena spirál felhelyezését egy időben. Előtte 14 napig norcolut szedése volt. 8 án megvolt a küret és a spirált is felhelyezte az orvos. 3 napon erős alhasi, deréktáji fájdalom és bő vérzés. Ez már lehet a menstruáció? Nagyon elvagyok keseredve.
nov. 11. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon bő? Ciklus szerint ideje van? Mirena okozhat vérzeszavarokat az első pár (kb. 3) hónapban. Ha utána sincs rendben a ciklus, akkor jobb leszedetni. Nekem az a tapasztalatom (fórumokat olvasgatva), hogy pont azoknak válik be kisebb eséllyel, akinek már van valamilyen vérzés problémája (én is így jártam. Most hüvelygyűrű van helyette és ez végre jó)

Az erős vérzés semmiképp sem jó jel, de mégis csak az elején vagy, talán belefér. De hosszú távon gyengítenie kell a vérzéseket

nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem annyira erős mint szokott, viszont görcseim vannak. A dokim azt mondta ma vészeljük ezt most át görcsoldoval. Gát nem tudom, viszont tegnap elkezdtem szedni a neo ferro gamma vas tartalmú gyógyszert és eléggé fura volt a hasam tőle, majd reggelre zöld lett a széklet is. Lehet nem jó nekem ez a készítmény?
nov. 12. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt én is szedtem és ugyanez volt, görcs, hasmenés. Szerintem nem mindenkinek válik be. Inkább próbáld meg a maltofert, az ráadásul recept nélküli
nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd holnap szólok a dokinál hogy nem jó. Annyira kivagyok már a hasfájás tol, hogy csak na. Most biztos azért is fáj ennyire mert előtte norcolutot kellet szednem. Próbálgattom a teákat is hátha valami segit
nov. 12. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!