Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg nekem, és már...

Tegnap jött meg nekem, és már tegnap is fájt a hasam, de nem annyira. Ma reggel arra keltem, hogy nem bírok aludni úgy fáj a hasam. Egész nap rosszul voltam, de most este meg rosszabb. Aludni is megpróbáltam. Tudnátok valami házi módszert mondani?

Figyelt kérdés
Kérlek rendes válaszokat adjatok, mert ez tényleg nagyon rossz.

nov. 7. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nyomelemek, gyógyszirup tömény jobb vitaminok, zóldalga egyéb pirulák , görcdoldo teak méz .
nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudnátok valami olyat írni ami nem gyógyszer? A szüleim nincsenek itthon és félhivni sem tudom őket, egyedül pedig nem merek gyógyszert bevenni.
nov. 7. 21:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig is nagyon fájdalmas volt a menstruációm,de vannak olyan alkalmak is,hogy közel elájulok, annyira görcsöl. Az előtte való napokat is borzasztóan élem meg,puffadok,fájnak,feszülnek a melleim,ha pedig megjön,főként az első és a negyedik napon rettenetes görcsök kínoznak,hasmenés,hányinger,derékfájás is gyakori. Kérlek segítsetek!
nov. 7. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Ki vagy merülve , nem tartalmas az étrend , minél nyersebb frissebb

annál jobb . Facsarj citromlevet kanalazz mézet .

nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!