Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mikor az első együtt létem volt az első szerelmemmel, akkor gombát adott át nekem. Véleményem szerint az azóta nincs meg, legalábbis nem érzem.

Használtam rá canesten kúpot, és betadinos kúpot is, és amikor legutóbb nőgyógyásznál voltam azt mondták hogy nincs fertőzésem minden rendben.

A folyásom kicsit fura, fehér krémes, és vannak benne néha mócsingok.

És amikor a párommal szeretkeztünk, az ő péniszén piros pöttyök jöttek ki, és azt mondta fáj neki, de 4 nap után elmúltak, mintha nyomuk se lett volna.

A pisiléssel mindig volt bajom, nagyon gyakran jártam, de amióta volt a gombásfertőzésem már annál is többet kell, egésznap nem merek vizet inni, mert tudom hogy aztán egyből a pisilőbe kell mennem.

Tartok attól, hogy valami nemi fertőzésem vany még ha nem is érzek belőle semmit.

Azóta Hollandiában élek, háziorvoshoz holnap megyek, és megkérdezem tőle hogy juthatnék el.

Addig is kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok:).



nov. 13. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez alapján necces bármit is mondani. Én urulógushoz mennék a helyzetekben
nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy STD szűrést érdemes lenne csináltatni mindkettőtöknek.
nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 qborka ***** válasza:
100%

Pontosan STD szűrés és a mindkettőnek gyogyszerek/krémek,azaz vmi kezelés.


Neked pedig utána hüvelyflóra helyreállítás.

nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!