Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy nem fel fázás?

Lehetséges hogy nem fel fázás?

Figyelt kérdés

Felfázással küzdök pár éve de olvastam ezt azt hogy lehet baktériális dolog is pl rossz anyagú bugyi vagy ha pl tanga az a végbélnyílásbol át viszi a baktériumokat a hugycsovbr vagy mi lehetséges hogy azért fáj a pisi után és nem is felfázás?

Vagy mi lehet még?


nov. 13. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Orvos mit mondott? Ugye tudod, hogy nem játék az ilyen?
nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A "felfázás" a húgyuti fertőzés hétköznapi neve.


Vizeletvizsgálatra lenne szükséged.

nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A vizeletben nincs gyulladás többször is nézte a doki, van pár vesekövem de az csak most van egy fél éve kb ez a felfázás dolog már évek óta megy

Szedtem antibiotikumot nem egyszer és addig jó volt amíg szedtem, ittam sok sok teát minden félét, bár nagy a gyanúm hogy kateter fel sértette vagy valami

Mer ha az antibiotikum teák ülő fürdők semmi nem segít akkor miez?

nov. 13. 20:00
 4/7 A kérdező kommentje:

És van hogy fél évig semmi aztán egy nap fáj aztán egy hónapig semmi másnap fáj és fáj egy hétig

Öltözzékkel nincs baj mer én amúgy is fázós vagyok body harisnya vastag zokni 2 pulcsi állandóan felvagyok öltözve sőt nyáron is hosszú nadrág

Utálom a hideget

Hiába iszok vese teát kell tőle pisilni jön 2 csepp

Olyan gépen pisiltem az urológusnál hogy mérte a pisi nyomását vagy mi és rendben van

Már szerintem minden féle kúrát ki próbáltam

Cickafark

Tölgyfakéreg

Petrezselyem

Kamila

Sokat segített a biseptol de nem élhetek antibiotikumon életem végéig...

nov. 13. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Vesehomok?

Amikor panaszod van, lehetne vizeletüledéket vizsgálni.

nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos en is szoktam ezzel a problemaval kuszkodni, Nekem a doki Azt Mondta sex utan rogkton pisilni kell, ulofurdot felejtsd el csak zuhanyozz, tanga bugyi felejtos, nekem sokat segit olyankor hogg rengeteg vizet iszok,otthon is zokni plusz mamuszba vagyok ! Jobbulast neked !
nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tangát nem hordok szex után van pisi és amúgy hiába iszok vizet vagy sört is szoktam pisilek tudok pisilni és fáj régen az volt hogy nem tudtam pisilni csak 2 3 csepp és fájt
nov. 15. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!