Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lányom durván szőrösöd...

14 éves lányom durván szőrösödik, szokatlan helyeken. Megszűnhet ennek egy része legalább, a kamaszkor elmúltával?

Figyelt kérdés

Ami durva, az hogy hátul a dereka, hasa a köldökéig, a két melle között is van erősebb szőrnövekedés meg a mellbimbó körül, az tudom, sokaknak van. Meg persze a lába is nagyon szőrös és a hónalja. Ami a legrosszabb hogy nagyon fekete, legtöbb helyen vastag is. A bőre meg hófehér, hogy még feltűnőbb legyen 🙄

Enyhülhet ez a kamaszkor elmúltával? Vagy van rá vmi gyógymód? Mondjuk hormonkészítményt nem bánom ha nem szed...

Kisebb korában szinte semmi nem volt és a bőre is más típusú volt.

Lábát hónalját megoldjuk, de pl a derekát is állandóan szőrtelenítenie kell majd? Szemérem szőrzete is több, sötétebb az átlagnál..


nov. 15. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Pcos okozhat ilyet. Vizsgáltassátok ki. Ha nem betegség okozza, akkor lézerrel lelehet szedni.
nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Ideje elindulni kivizsgáltatni és mindent megtenni, hogy legalább a látható helyeken eltüntessétek. Nagyon fontos, mert látod milyen világot élünk, és sajnos úgy látom, hogy neked eszközöd az internetre írogatáson kívül nem nagyon van. Mi lesz, ha elkezdik csúfolni emiatt? Előzz meg mindent és magadat is hozd fel egy olyan szintre, hogy legyenek eszközeid. Akár családterápiával.
nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy hormonpanel kellene, lehet van valami megborulás a háttérben.
nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen elvinném endokrinológiai kivizsgálásra, akár magánban.
nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

OFF: Kettes, ez milyen hozzászólás volt már?

Èrdekli a kérdezőt, hogy mit lehet tenni, aggódik a lányáért, pont azok miatt amiket te is leírtál, azért tette fel a kérdést.

Honnan tudod, minek járt utána eddig, mit nézett meg, egy kérdésből te nem tudod megállapítani, hogy milyen "eszközei" vannak még "az internetre irogatáson kívül" ?

nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Benne van a leírásban, hogy nem járt utána. De nyugodtan lehet máshogy is értelmezni bármit.
nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Lehet a kérdező a borotválós perverz, csak most kreatívabb volt. :D
nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Bororvalos perverz 😂😂😂

Igen, nekem is gyanusnak tunik a kerdese... a kommentemer bezzeg volt esze feljelenteni.

nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

9.

Biztos az, mert reggel óta csendben van.

Gondolom nem endokrinológusos és labor válaszokat várt. :D

(Ha én lennék az aggódó szülő, már megköszöntem volna a válaszokat és hívtam volna a gyerekorvost beutalóért.)

nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Akik bántják a kérdezőt, milyen saját problémáikat projektálják ki?
nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!