Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 54 éves nő vagyok, 8 hónapja...

54 éves nő vagyok, 8 hónapja nem menstruálok. A menopauzával úgy tűnik semmi bajom, hőhullámom sincs. Két hónappal ezelőtt elkezdtem picit tornázgatni, de csak napi 10-15 percet. Kb egy hónapja kínzóan megnőtt a libidóm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már idegesít ez az egész. Hormonváltozás okozhatja ezt vagy a kis torna?

Arra is gondoltam hogy a hosszabb depis időszak kezdhet elmúlni?


2023. nov. 17. 21:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Átlag korosztaly 50 az eropolison...
nov. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11


Te aztán gazdag özvegyasszonyok is vannak ott, vagy csak kiéhezett munkásasszonyok?

nov. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Heneheeee!

Jah, hogy ez az eropolis egy chat! 😁

Sztem se gazdag özvegyasszony, se munkásasszony! Viszont arra a kevésre tízszer annyi férfi jut!

nov. 19. 03:55
 14/18 anonim ***** válasza:

Eropolis? Az oldal korrektnek mondható. Viszont én úgy láttam , hogy inkább minden nőre 135 pasi jut és még nem is túloztam. :) Férfiként felejtős viszont nőként a lehetőségek hazája.

54 évesen nőtt a libidód? Az én páromnak már a menopauzát közvetlen megelőzően teljesen megszűnt kb. 6-7 éve. Pedig ő már harminc éve tornázik rendszeresen. Sokszor reménykedtem benn, hogy hátha visszatér a nemi vágya de most ő 53 éves úgyhogy teljességgel kizárt.

nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14# és akkor most vége, nincs tovább?
nov. 28. 21:55
 16/18 anonim ***** válasza:
15. Igen, vége. Én fiatalabb vagyok a páromnál. 46 éves koromban fejeződött így be a szexuális életem. Már 52 vagyok. Próbálom minél kevesebb szexuális ingernek kitenni magam. Rendszeresen sportolok és ezzel le tudom vezetni a feles energiákat. Igaz sajnos a tesztoszteront is termeli és ez pedig nem igazán szerencsés. Sokat szenvedtem én is ezzel az erősödő libidó dologgal. Nagyon sok kortársam, férfitársam jár ebben a cipőben, hogy ötven felé közeledve a párjaik már nem igazán akarják/ kívánják a szexet. Én férfiként sokat olvastam a menopauzáról, azt megelőző időszakról, a hormonális változásokról és úgy általában a női szervezetről. Így jobban meg tudom érteni a hölgyeket és így a páromat is. Én azt olvastam, hogy a nőknél a nemi vágy nagyon hullámzó lehet és milliónyi dolog befolyásolja. Talán az elején rámenősebbnek kellett volna lennem és akkor nem alakul ki ez a szexuális averzió a páromban. Saját magam sem akarom kivonni a felelősség alól. Viszont azt elég nehéz mindezek ellenére felfogni , hogy van egy párod aki állítása szerint mindennél jobban szeret és ragaszkodik hozzád és egy kifejezetten tiszteletteljes és kiegyensúlyozott vitákat teljesen nélkülöző kapcsolatban éltek. Ilyen harmonikus kapcsolatban sosem éltem senkivel és az első években a szexel sem volt még egy pici probléma sem. Viszont a párom külön hálószobában alszik és egy újjal sem lehet hozzá érni és ő ezt kizárólag a menopauza hatásainak tudja be. Én férfi vagyok és nem tudok női fejjel gondolkodni hiába is próbálok így számomra ez a mai napig felfoghatatlan. (Egyébként közös vagyonunk sincs és házasok sem vagyunk.)
nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16 engedd el szerintem, még fiatal vagy. Később sem fog szexelni veled az a nő. Nekem több szex partnerem van, 40-52 év kör közöttiek, tudom milyen ez. Csodálom hogy nem tört még be nálad a kapuzárási pánik. Férfiak 40-55 év között a legkívánatosabbak a nők számára. Ha 5 év múlva jut eszedbe hogy egy cicásnéni lakótársad lett és nincs szeretőd, akkor hiába kapkodsz már.

29L

nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17. Igazad van! Az biztos , hogy többet szexelni nem fog velem és az én időm pedig sajnos valóban limitált. "kapuzárási pánik" ? Annál azért én fegyelmezettebb vagyok. :) " Férfiak 40-55 év között a legkívánatosabbak a nők számára." Ezt nem gondoltam volna. Bár egy -két éve volt nem is egy lehetőségem amit kihagytam. :( Viszont én szexpartnerkeresőn beállni a sorba 2945. nek kuncsorogni a pin..ért nem fogok. Annál büszkébb és önérzetesebb vagyok: Főleg amilyen forintemberek vannak ott gyík szövegekkel és olyan külsővel ha nő lennék akkor sírva fakadnék. Viszont valamilyen fizetős néninél lehet , hogy bejelentkezem. :)
nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!