Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos magnéziumot írt fel....

Az orvos magnéziumot írt fel. Elmentem kiváltani ott a kettö eladó összevitázott, hogy Béres vagy a MagneB6 a jobb! Várom a válaszotokat, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
nov. 20. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Magnerot 😀

Nekem a nőgyógyász ezt ajánlotta, nálatok szóba sem jött?

nov. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Béres nem ér semmit, ahogy a cseppje sem. A MagneB6 a jobb, mert a magnézium és a B6 együtt jobban érvényesül. Abból is inkább az extra, és akkor nem kell kettesével szedni.
nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Okosak lehettek ha vitatkoztak előtted! Magne B6mert a Bvit segíti a felszívódását
nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%
De az mekkora, hogy ott vitatkoznak. B6-tal szerintem jobb.
nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Verekedjenek meg, és amelyik állva marad, annak a javaslatát fogadd el.
nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amugy lehetne egy eros, jo magnezium keszitmenyt es B-vitamin komplexet hozza szedni, hogy en is belejuk alljak.
nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is #6 -al értek egyet. Szerintem a magnézium + B6 készítmények nem tartalmaznak elegendő B6-ot és az sem biztos, hogy magnéziumból tartalmaznak elegendőt...
márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Múltkor rámsózták a Magne B6-ot azzal, hogy 100db-os akciós aztán persze kiderült, hogy napi 4-6 darabot kéne bevenni belőle!
márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: ezért szoktam MaggeB6 extrát venni, abból elég egyszerre 1.
márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 A magne b6 extra tájékoztatójában az van hogy "Javasolt napi adag 3-4 darab filmtabletta"
márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!