Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sose szokott pattanásom...

Sose szokott pattanásom lenni, jó bőröm van, de az utóbbi 1 éveben az államon mindig ugyanazon a helyen nő pár pattanás. Elmúlik, aztán ujra előjön. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

nov. 26. 11:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesítő mert hiú vagyok, és szeretek mindig pacek lenni és csinos meg minden, szóval ha tudtok valamit amivel végleg ki írthatom a pattanást lécci írjátok meg! Előre is köszönöm!(:
nov. 26. 11:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Az állon lévő pattanás az vagy azt jelenti hogy rosszul mosod az arcod vagy hormonális problémáid vannak.
nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szépen tisztítom mindig az arcomat, oda figyelek a higéniára. Nem alapozózok soha, néha egy kis szemhéjtust vagy spirált teszek fel, nem igazán sminkelek amugy. Nem azért van pattanásom mert este nem távolítom el rendesen a sminket, az az ok ki esett.

Viszont dohányzok, attól lehet? Meg elég sürün iszok alkoholt attól is lehet?

nov. 26. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
A pia meg a cigi bizony nem barátja a szervezetednek. Olajos kaja volt mostanában. Olajos magvak? Stresszel hogy állsz? A bőrápolási rutinodat átállítottad az évszaknak megfelelően?
nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szoktam olajos dolgokat enni, magvakat meg egyátalán nem.

Elég sokat sokat stresszelek sajnos. Nem állítottam évszaknak megfelelően be a bőr ápolásirutinomat.

nov. 27. 08:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor először is nyugi van és tessék helyettesíteni a rossz szokásaidat valami értelmes stresszkezeléssel. Mondjuk esténként a tévé előtt tornázhatsz 30-40 percet aztán eszedbe nem fog jutni a cigaretta.

Marha nehéz leszokni róla, én tudom.

Emellett szerezz be egy kicsit vastagabb krémet az arcodra, lehet hogy oda a barriered. Az arclemosód is legyen sokkal gyengédebb, elég valami krémes lemosó is. Nekem pl most ebben a pocsak időben semmit nem bír el a bőröm, csak a La roche posay krémlemosót meg a cicaplastot.

nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!