Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori vizelési inger....

Gyakori vizelési inger. Barnás vizelet?

Figyelt kérdés
Előző hétn beteg lettem megfázhattam azon a héten elkezdődött hogy gyakran kellett mosdóba járnom mint ha egyfolytába pisilnem kéne de volt hogy nem is jött semmi. Ez egy napig tartott másnapra elmúlt majd szombaton és vasárnap együtt voltam a párommal és ez újra előjött folyton pisilnem kell de nem mindig jön van hogy barnás a vizeletem és olyan érzés mintha erősen nyomni kéne hogy jöjjön a vizelet ha ezt csinálom akkor pedig van hogy véres a vizeletem a hasam alja is szokott fájni a vizelési inger pedig nem múlik valakinek valamilyen tipp hogy mi lehet? Párommal védekeztünk

#szex #vérzés #vizelet #Gyakori vezelet
nov. 27. 20:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Ő,orvoshoz direkt nem mentél?
nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem voltam
nov. 27. 20:54
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem holnap keress fel egyet. Ez nem játék. Felfázás,petefészek gyulladás,bakteriális fertőzés... soroljam még?
nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hugyuti fertozes
nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így első olvasatra vesemedence gyulladás, de miért nem mész orvoshoz?
nov. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hólyaghurut, bakteriális fertőzés, őrületesen tud fájni. Van egy egyszemes gyógyszer rá, doki felírja, régen Monural néven futott.


magától valószínűleg nem fog meggyógyulni. Enyhébb esetkben tőzegáfonya/cickafark/körömvirág tea, gyógynövényes ülőfürdő szokott segíteni, bár ezeket most is alkalmazhatod, mert enyhít a fájdalmon.

nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most is Monural néven fut.
nov. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!