Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínűleg ki kell szedni a...

Valószínűleg ki kell szedni a cisztám. Hogyan zajlik a műtét, nekem kell orvost keresni?

Figyelt kérdés
Szóval ma azt mondta a doki h nagy, ki kell szedni de... mivel menstruáció után vagyok, lehet h felszívódik. Annyira ki voltam a műtét hallatán, h utánna kèpszakadásom volt. Lényeg h vissza kell majd mennem egy újabb vizsgálatra menstruáció után. De ha műtétre kerül sor, akkor beutalnak valahová? Vagy nekem kell orvost keresnek aki meg fog műteni? Sosem voltam mèg kórházban sem, fogalmam sincs h megy ez, erről pedig nem beszéltünk akkor mèg. Tudom h a doktor is elmondja majd, de annyira kíváncsi vagyok ès annyira rettegek az egésztől, meg h rossz lesz a rákszűrèsem eredménye...

nov. 29. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyolc alkalommal volt cisztám, mindegyik spontán múlt el. Ha nem fáj, nem okoz gondot, maradjon csak ahol van. UH-on jól látszik, hogy cisztáról van szó. Lehet volt korábban is, csak nem tudsz róla. Ne parázz, nem lesz baj.
nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, pont h gondot okoz. 4,5cm-es, alhasi fájdalmaim vannak, menstruációs zavaraim. Cisztája mindenkinek szinte, sejtettem h van nekem is, de azt nem h műteni is kell majd lehet. Már csak imádkozom h a rákszűrèsem jó legyen. Rettenetesen rá tudok parázni ezekre és túl gondolom őket.
nov. 29. 20:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Cisztája mindenkinek van szinte*
nov. 29. 20:49
 4/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Hogy vagy azóta?

ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magán orvosnál voltam és ő mondta, hogy műteni kell. 3 alkalommal vizsgált meg (60.000ft) Aztán legalább 8 alkalommal kellet felhívnom, műtét időpont miatt, mert azt mondta ő megműt, de sosem kaptam időpontot, csak kifogásokat. A fájdalom elmúlt azóta, de a menstruációm rendszertelen mard. Egyenlőre azóta nem kerestem másik orvost.
ápr. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!