Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelésére szájon...

Hüvelygomba kezelésére szájon át szedhető gyógyszer?

Figyelt kérdés

Visszatérő hüvelygombám van.

Jovoheten tudok orvoshoz menni addig vettem beliema effect huvelytablettat.

Nem voltam még ezzel a problémaval orvosnal.

A kerdesem az lenne hogy elmondom az orvosnak hogy visszatero par honapja minden honapban kijon leginkabb menstruáció utan. De ha addig segit a beliema effect akkor is tud felirni valamit? Olvastam hogy ilyen problemara leginkabb a hosszu tavu vagy szajon at szedheto gyogyszeres kezeles az ami hasznal.

Minden alkalommal kezeljuk a paromat is vagyis canestennel kenjuk ot is es engem is legutobb canesten kupot hasznaltam utana jo volt de megjott es most ujra elojott.

Tampont hasznalok de mikor betetet hasznaltam is volt problemam ezzel.

Mire kell szamitanom a nogyogyasznal? Elkuld mashova is vagy vissza kell mennem (ha esetleg elmulik addigra) ha megint elojon?

Ha gyogyszert kapok ra akkor az fog esetleg mas problemat okozni pl mint egy antibiotikumnal gyomor/bel problemak?

Mar nagyon megkeseriti az eletemet



dec. 1. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Nem vagy egyedül rengeteg nő küzd ezzel a problémával. Ha visszatért akkor vakszeg bakteriális fertőzéses van, arra meg antibiotikumot fog felírni.
dec. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igy csinalhat rakszurest vagy ez befolyasolni fogja?

Mert akkor szeretnem mar azt is "letudni"

dec. 1. 08:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy cukorbeteg? Azoknál nagyon gyakori a gomba.+ Nincs szomjúságérzeted, és sűrűn kell pisilned?

Én csak hétfőn tudok már elmenni a HO hoz, de ezek a tünetek vannak nálam is. Kérj egy teljes labort.

dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs ilyen problémám legalábbis nincsenek ilyen tüneteim

Teljes vérképet néztek, akkor minden rendben volt.

Persze ha szükséges akkor elmegyek megint

dec. 1. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapja voltam laboron, ott még jó volt a cukorértékem, ez kb 3 napja jött ki. Pedig egészségesen étkezek. Majd kiderül. Azért a biztonság kedvéért tényleg kérj egy teljes labort!
dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt, Canesten kombi, ha csak jövőhéten tudsz elmenni, illetve a párodat is kezelni kell, ping-pong effektus miatt.
dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ha ilyen gondom volt mindig a Ginoxyn segített. Van belőle egy darabos meg három darabos. Szerintem sokkal jobb mint a Canesten. Amúgy ha szedsz fogamzásgátlót az is sok nőnél (míg szedtem nálam is) okoz visszatérő hüvelygombát.
dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben akkor nézetek majd még egy labort.

Fogamzásgátlót nem szedek, páromat is kezeljük, együttlét után rögtön pisilés és mosakodás van nála is és nálam is.

Tisztasági betétet csak menstruáció vége felé használok de cserélem többször, így arra nem gondolnék

A tamponra pedig megint nem mert mint irtam ha betétet használok akkor is előjön, hiába cserélem időben.

Intim mosakodót sem használok odalent.

Remélem tud adni valamit majd a doki még ha el is múlik addogra mert tudom hogy következő hónapban megint előjön és már nem bírom..

dec. 1. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!