Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valoszinuleg (99,9%) huvelygom...

Valoszinuleg (99,9%) huvelygombam van, milyen venynelkuli gyogyszert ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerul kb? A paromat is kene kezelni? Ha igen hogy vegyem ra?:’( + mennyi az esely hogy tole van ha 3 honappal ezelott is volt? Akkor hazi modszerekkel kikezeltem csak hat az nem a legjobb megoldas.

#hüvelygomba #venynelkuli
2023. ápr. 16. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos hogy a vény nélküli gyógyszer a legjobb megoldás. És igen, a párod is kell kezelni, mert különben oda-vissza fogjátok egymást fertőzni.
2023. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy három napos canesten (tabletta+krém) kúra, egy 10 napos micovag levezetésként és a párod is canesten krém krémmel kenje magát.

Viszont ha ez már visszatérő probléma, akkor ajánlott az orvos is. Ő tud felírni tablettát is pluszban, hogy mindketten belsőleg is kezelve legyetek.

2023. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A doki mit mondott?
2023. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszoloknak.

1, igen gondoltam de hogy beszeljem le vele?

2,koszi, lehet megprobalom

3, nem voltam nala, 1x voltam tavaly es azota felek mert nagyon rossz elmeny volt (megeroszakoltak es esemeny utanit kertem..)

2023. ápr. 16. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Tehát diagnosztizálatlanul kezelgetsz össze-vissza immár visszatérő nemzőszervi betegsége(ke)t. Gratulálok.
2023. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Menj el a nődokihoz ☺️ Hidd el most nem lesz olyan rossz, mint akkor volt. Sőt egyre könnyebb lesz minden, ahogy látod nincs mitől tartani. Muszáj mintát vennie, hogy kiderüljön milyen fertőzésed van és szakszerűen legyen kezelve mielőtt nagyobb károkat okoz.
2023. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi 6-os<3
2023. ápr. 16. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit 🫶 ha tudok segíteni írj rám.
2023. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!