Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tisztálkodószereket és...

Milyen tisztálkodószereket és sminktermékeket használhatnak a daganatos betegek?

Figyelt kérdés

Emlődaganatom van, igyekszem minden tisztálkodószerem és sminkszerem lecserélni. Tudom, hogy nem kell mindentől bepánikolni és nem kell mindent rákkeltőnek gondolni,de nekem valahogy jobb érzés olyan termékeket használni most, amiről tudom, hogy valamennyivel természetesebb, mint az agyonszínezett és illatosított cuccok.

A The Body Shop és a Lush termékeit is néztem, de nem igazán bízom bennük.

Mit javasolnátok? Vagy egyszerűbb, ha a gyógyszertárban kevertetek ki magamnak testápolót, szappant, ilyesmit?

Vagy esetleg a Balea/Isana MED, Alverde termékek jók? Használom az INCI nevű alkalmazást,hogy lássam miben mennyi a káros anyag, de inkább érdekelnének saját tapasztalatok.



dec. 2. 23:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!