Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jöhetett meg 1 héttel...

Miért jöhetett meg 1 héttel előbb fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Szombaton jött meg, de még egy hétig szednem kéne a tablettákat vasárnapig, és utána héten is csak csütörtökön szokott megjönni. Szerintem nem csak pecsételő vérzésem van, mert amikor mosdóba megyek érzem hogy folyik.. az elmúlt 1-2 hétben nagyon stresszes voltam, valamint bulizni is többet voltam az átlagnál, illetve beteg is voltam köhögés megfázás. Lehet hogy emiatt történt? Tartsam meg most a szünetet és folytassam jövő héten, vagy szedjem végig a levelet és tartsam meg a szünetet jövő héten? Illetve ha most tartok szünetet védett maradok?

dec. 4. 14:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Kicsi alhasi görcsöm is van, gondolom akkor biztosan nem a pecsételő vérzés a megfelelő kifejezés.
dec. 4. 14:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már szedd végig, főleg ha volt szex. Ne hagyd abba a levelet. Viszont amint tudsz mindenképpen menj orvoshoz! Itt nem tudunk biztosat mondani. Nehogy gond legyen.
dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!