Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két nap múlva helyi érzéstelen...

Csicsi71 kérdése:

Két nap múlva helyi érzéstelenítéssel kiveszik a mellimplantátumomat. volt e már valaki akinek így vették ki véglegesen az implantátumot mi a tapasztalata? Fáj a műtét?

Figyelt kérdés

#Mellimplant
dec. 4. 22:05
 1/4 The Bing Bang Theory ***** válasza:
A műtét fájdalma eléggé egyénfüggő, az érzéstelenítés hatékonyságától is függ.
dec. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem azt ígérte az orvos hogy az érzéstelenítő injekció szúrását fogom érezni, más fájdalmat nem..🤔

Volt már valakinek hasonló kisműtétről személyes tapasztalata...?

dec. 5. 11:40
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Gondolom már túl vagy rajta és kivették az implantátumot.

Érdekelne hogy ki műtött és miért így vették ki?

Én is mellimplantátum eltávolításra készülök, és jobban szeretném helyi érzéstelenítésben csináltatni.

Előre is köszönöm a segítséget:)

febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csináltattam meg. Junius 4 én megyek. Azt mondta az orvos hogy esztetikailag nagyon csúnya lenne ha csak kivetetnem. Ugyhogy kicseréli es felvarrja. Valamivel kisebb implantot tesz be es igy kisebb lesz a mellem. De ez már örökre bennt maradhat.
ápr. 19. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!