Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kislányom 6 lesz de már...

Kislányom 6 lesz de már szőrös a hónalja és másutt is erősödik.Sajnos PCOS és IR betegségben szenved.Úszik a betegsége miatt és kiközösítik.Hogy lehet ilyen kisgyerek esetén biztonságos módon és fájdalommentesen véglegesen szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Keress fel egy szakértőt, nem hiszem, hogy van itt olyan aki tényleg jó választ tudna adni.
2022. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

6 évesen hogyan derült fény a PCOS-re?

Egyébként miben segít a felsoroltakon az úszás?

Sehogy sem lehet véglegesen szőrteleníteni, ilyen kis gyereket pedig végképp nem szabad kitenni ilyesminek.

Milyen kezelést kap a hormonális problémáira?

2022. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez most trollkodás?

5 éves gyereket nem szőrtelenít senki! Miért kell úsznia, bármilyen mozgás megfelel a diéta mellet. Ne tegyétek ki olyan helyzetnek, hogy kiközösítsék.

Engem is érdekelne, 2-es kérdéseire a válasz.

2022. ápr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Vannak gyógynövények, amik segítenek kordában tartani a PCOS-t, ha mozog, csinálja a diétát, szedi esetleg az IR gyógyszert, akkor javulni fog a helyzet. Addig járjon rövid ujjúban trikó helyett stb.

Engem 12-3 évesen már gyantáztak térdig, minket zavart a szőr akkor már. Azóta egyre jobb wax, gyanta, lézer stb. Van. Valószínűleg még nem használhatja egyiket sem, de lehet, hogy pár éven belül már igen, de kérdezzetek meg egy szakembert.

2022. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos a szőrtelenítéssel kapcsolatban a fájdalommentes és a végleges szavak nem férnek össze.

Próbáljatok meg egy befogadóbb csoportot keresni!

2022. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es válaszoló, PCOSra milyen gyógynövényeket ismersz, ami segíthet?
2022. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyógynövények engem is erdekelnékel hogy melyek azok.
2022. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
6-os vagyok.. Spirulina port szeretném most kipróbálni, egyik barátnőmnek bevált 🙂
2022. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!